5 urodziny AC Hotel by Marriott Wroclaw

Udostępnij artykuł

19 sierpnia był wyjątkowym dniem dla pracowników AC Hotel by Marriott Wroclaw. Obiekt celebrował bowiem swoje 5 urodziny. Nie zabrakło tortu i życzeń od dyrektor Anety Jeton-Szotek, a także słodkiej niespodzianek dla gości. Wieczorem odbył się event.

AC Hotel by Marriott Wroclaw

Uroczystość zgromadziła ponad 60 zaproszonych gości, menadżerów hotelu i jego inwestorów.
Dyrektor generalna przywitała przybyłych, podziękowała za obecność nie tyko tego wieczoru, ale przede wszystkim przez ostatnie lata.

Gościem specjalnym wieczoru była śpiewaczka Karina Skrzeszewska. Hotel wpisuje się w kulturowy krajobraz tej części Wrocławia – po sąsiedzku Opera i filharmonia – Narodowe Forum Muzyki, dlatego to już nie pierwszy występ sopranistki w hotelu.

Szef Restauracji hotelowej „Fuego” (hiszp.. ogień) – Krzysztof Rugała ze swoim zespołem przygotował hiszpańskie menu w formie finger food oraz live cooking.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

W trakcie wydarzenia zainteresowane osoby mogły zobaczyć pokoje, sale konferencyjne, strefę SPA oraz wyjątkową przestrzeń winiarni.

Na zakończenie wjechał kilkupiętrowy tort oraz toast. Goście mogli obejrzeć film przedstawiający 5 lat funkcjonowania hotelu oraz wziąć udział w loterii – do wygrania wejściówki do hotelowego SPA, vouchery do restauracji Fuego i pobyty w AC Marriott Wrocław.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.09.2022
Aktualizacja: 05.09.2022