RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2023
Udostępnij artykuł

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT to oczekiwana, doroczna publikacja dla branży hotelarskiej. Zawiera najnowsze prognozy, analizy, dane statystyczne, informacje o inwestycjach w skali kraju i regionach, wyniki finansowe, wypowiedzi najwybitniejszych ekspertów. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania. NIEKWESTIONOWANY LIDER ZASIĘGU W TEJ GRUPIE. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do właścicieli niezależnych, inwestorów, kupców i decyzyjnych przedstawicieli branży HoReCa w NAJSZERSZYM Z MOŻLIWYCH ZASIĘGÓW w Polsce.

WYDANIE BIEŻĄCE – POPRZEDNIE NUMERY DOSTĘPNE PONIŻEJ

Czasopisma BROG B2B PDF

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT dociera do odbiorców kwalifikowanych – decyzyjnych profesjonalistów branży hotelarskiej w osobach:
– niezależnych właścicieli hoteli i obiektów noclegowych;
– inwestorów;
– prezesów i zarządów sieci hotelarskich;
– „kupców”, menadżerów i dyrektorów w sieciach i dużych obiektach hotelarskich bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, wyposażenie, inwestycje itp.;
– architektów i projektantów podejmujących ostateczne decyzje zakupowe.
Poza egzemplarzową wysyłką imienną wydanie jest dodatkowo dystrybuowane i promowane na najważniejszych wydarzeniach branży HoReCa w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją video z organizowanego przez nas, od szesnastu lat, dorocznego święta hotelarzy, kupców i dostawców Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL

Zapraszamy do współpracy firmy, którym zależy na efektywnym dotarciu do klientów.

Kontakt w sprawie współpracy
BIURO REKLAMY BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

POPRZEDNIE WYDANIA