ADA Cosmetics International

Udostępnij artykuł

ADA Cosmetics International jest jednym z wiodących europejskich projektantów i producentów kosmetyków hotelowych, przyborów toaletowych dla hoteli, udogodnień dla gości oraz dozowników. Od początku istnienia firmy, przyświecała nam jedna wizja: urzeczywistnić przyszłość piękna poprzez wytwarzanie produktów do pielęgnacji ciała, które stanowią klasę samą w sobie. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę cieszących się dużym zaufaniem marek, które zaspokajają wszelkie potrzeby hoteli. Jednocześnie zapewniają gościom niezapomniane doznania. Co więcej, nasi klienci z branży hotelarskiej uważają nas za prawdziwego i innowacyjnego partnera w tworzeniu rozwiązań kosmetycznych, które spełniają współczesne wymagania dotyczące produktów przyjaznych dla środowiska i zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju. To inspiruje nas do ciągłego doskonalenia naszych możliwości, aby oferować produkty przyszłościowe, bez uszczerbku dla ich skuteczności i atrakcyjności.

Pionier zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska

Od samego początku nasza firma starała się minimalizować wpływ produkcji na środowisko naturalne. Tym samym przyczyniać się do realizacji szerszego celu, jakim jest zrównoważony rozwój. Przykładowo, jako jeden z pierwszych producentów wykluczyliśmy składniki modyfikowane genetycznie lub testowane na zwierzętach. Po raz pierwszy wprowadziliśmy na rynek serię kosmetyków naturalnych z certyfikatem ekologicznym oraz linię kosmetyków ze składnikami pochodzącymi ze sprawiedliwego handlu. Nasz nowoczesny zakład produkcyjny jest w pełni przystosowany do pracy z wykorzystaniem metod oszczędzających zasoby naturalne i niskoemisyjnych. Jeden z naszych zespołów zajmuje się wyłącznie opracowywaniem przyjaznych dla środowiska opakowań wielokrotnego użytku. Wykonanych w większości z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu lub materiałów alternatywnych. To tylko kilka z wielu podjętych kroków.

Systemy dozowników – ekologiczne i ekonomiczne

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy twórcą pierwszego systemu dozowników dla branży hotelarskiej. Obecnie nasza oferta obejmuje szeroką gamę systemów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, które pozwolą im uświetnić pobyt gości odrobiną codziennej przyjemności. Należą do nich: PRESS + WASH, który wnosi do łazienki eleganckie podejście, SMART CARE, będący wyrazem nowoczesnej elegancji, SHAPE z innowacyjnym systemem dozowników z pompką, ILLI, który reprezentuje skandynawski design w najlepszym wydaniu. Wszystkie mają jedną wspólną cechę. Łączą doskonałą wydajność z nowoczesną estetyką, maksymalnym bezpieczeństwem higieny i konsekwencją ekologiczną, a przede wszystkim oszczędnością pieniędzy.

Zaufane marki

Nasze portfolio linii do pielęgnacji ciała obejmuje różnorodną ofertę zaufanych marek kosmetycznych, które zaspokoją indywidualne potrzeby każdego hotelu. Od ekonomicznych po luksusowe, od mainstreamowych po butikowe. Mamy również zaszczyt współpracować z najbardziej rozpoznawalnymi markami na świecie, takimi jak BVLGARI, CHOPARD czy AMOUAGE, wprowadzając do łazienki wyjątkowość słynnych marek. Niezależnie od tego, czy szukasz serii kosmetyków do pielęgnacji ciała opartych na wyselekcjonowanych składnikach biologicznych, koncepcji wellness z akcentem regionalnym, czy też linii kosmetyków do pielęgnacji ciała z nowoczesnym, młodym i świeżym akcentem – masz wybór!

Wiodący producent markowych kosmetyków hotelowych do pielęgnacji ciała

Czy Państwa hotel potrzebuje linii kosmetyków, które w unikalny sposób łączą w sobie doznania podróży i pielęgnację osobistą? ADA Cosmetics jest ekspertem w tworzeniu własnych rozwiązań na miarę. Mogą Państwo wybierać spośród kilku możliwości: od brandingu z logo hotelu po stworzenie całkowicie indywidualnej koncepcji. Nasze możliwości obejmują tworzenie pomysłów, wykorzystanie najlepszych w swojej klasie składników, receptur, najnowocześniejszych badań i testów – oraz tworzenie produktów, które w pełni pasują do Twojego stylu.

Najwyższa jakość

Dzięki ponad czterdziestoletniemu doświadczeniu jesteśmy uznanym ekspertem w zakresie najlepszych praktyk formułowania i wytwarzania wysokiej klasy produktów do pielęgnacji ciała. Ściśle przestrzegamy norm i wytycznych ISO 14001. Dlatego używamy wyłącznie wyselekcjonowanych składników pochodzenia roślinnego, dostarczanych przez zaufanych partnerów. Nasze receptury z biodegradowalnymi, zmywalnymi substancjami nie zawierają wątpliwych dodatków, takich jak parabeny, formaldehyd czy oleje silikonowe. Wszechstronne testy przeprowadzane w naszym zakładzie zapewniają bezpieczeństwo dermatologiczne i stabilność każdego produktu. Ponadto nasze procesy produkcyjne są stale monitorowane i walidowane w ramach systemu zarządzania jakością.

W skrócie o firmie

  • Założona w 1979 r.
  • Szeroki asortyment produktów toaletowych i kosmetyków hotelowych, systemów dozowników i akcesoriów
  • Siedziba główna w Kehl/Niemcy, zakłady produkcyjne w Kehl, również w Republice Czeskiej i Malezji
  • Reprezentowana przez silną sieć w ponad 50 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji, a także USA.
  • 700 pracowników na całym świecie

Kontakt

Tel. +48 602 326 867 / E-Mail: waldemar.tkaczyk@ada-international.com

www.ada-cosmetics.com

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 02.08.2021
Aktualizacja: 28.04.2022