10. urodziny Hotelu Czarny Potok

Udostępnij artykuł

W ciągu dekady w Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference zatrzymało się ponad 1 mln gości: amatorów narciarstwa i kąpieli w Łaźniach Beskidzkich i Zdrojowych, zabiegów i masaży leczniczych, a także relaksacyjnych.

10. urodziny Hotelu Czarny Potok
10. urodziny Hotelu Czarny Potok

Kompleks hotelowy składa się z 12 kameralnych budynków, w których jest 236 pokoi i apartamentów. Wyróżnia się nowoczesną architekturą łączącą światowe trendy z lokalną tradycją oraz górskim potokiem przepływającym przez teren hotelu. Od 2012 roku zatrzymało się tu ponad 1 mln gości: amatorów narciarstwa i kąpieli w Łaźniach Beskidzkich i Zdrojowych, zabiegów i masaży leczniczych i relaksacyjnych. Hotel jest chętnie odwiedzany przez rodziny z dziećmi z uwagi na urozmaiconą ofertę rekreacyjną: basen, brodzik, basen z piłeczkami, tunelami i labiryntem, Gaming Room z VR, kręgielnia i mini pole golfowe, tenis stołowy, rowery, a także siłownię. Gwarno tu w weekendy, ferie zimowe, święta czy w Sylwestra. Pokochali to miejsce celebryci i aktorzy.

Częstymi gośćmi w Hotelu Czarny Potok Resort SPA & Conference są również goście korporacyjni. W centrum hotelowo-konferencyjnym, z dziewięcioma salami, przez ponad dekadę hotel zorganizował tysiące wydarzeń, konferencji, spotkań biznesowych. W sali bankietowej, która może pomieścić 320 osób, odbyły się setki firmowych przyjęć, wesel, bali, a także zabaw w góralskim stylu. A także wyjątkowych imprez, jak pokazy mody, wybory Miss czy Miss Supranational.

Jubileusz

Hotel słynie z bardzo dobrej kuchni i często organizowanych regionalnych biesiad. W dniach 10-13 listopada, podczas długiego weekendu, właściciel hotelu Czarny Potok i J.W. Construction Holding S.A. Józef Wojciechowski z partnerką Patrycją Tuchlińską świętowali z rodziną, radą nadzorczą i zarządem J.W. Construction, zaproszonymi pracownikami hotelu oraz gośćmi, 10 urodziny hotelu. Był tort urodzinowy i szampan. Do tańca, po góralsku, zagrała kapela Pogwizdani, do łez rozbawił Marcin Daniec, operowe variete przedstawili Adam Sobierajski i Iwona Socha, a wieczór zwieńczył wyjątkowy koncert zespołu Golec uOrkiestra.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 17.11.2022
Aktualizacja: 17.11.2022