350 apartamentów w nowych inwestycjach Sun & Snow

Udostępnij artykuł
Inwestorzy, którzy skorzystają z oferty Sun & Snow będą mogli stać się właścicielami i zarabiać na wynajmie apartamentów w m.in. w Białce Tatrzańskiej.
Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska

Naszym atutem jest ponad 12-letnie doświadczenie nie tylko w budowie ale przede wszystkim w  wynajmie i zarządzaniu apartamentami, dlatego wiemy co zrobić, by nasza  oferta pozwalała inwestorom generować stały, bezpieczny zysk przez cały rok.  W Białce Tatrzańskiej, stawiamy na dużo atrakcji i dodatkowych funkcji, co przełoży się na przyszłe zyski właścicieli. W pierwszym etapie inwestycji powstały już dwie sale zabaw dla dzieci i młodzieży, a w kolejnych etapach inwestycji planowana jest budowa basenu – powiedział Paweł Kobierski, prezes zarządu Sun & Snow Real Estate.

Przykładem realizacji strategii Sun & Snow jest projekt jest realizowany w tak popularnej wśród turystów oraz – co zrozumiałe – inwestorów  Białce Tatrzańskiej. Nieopodal stoków narciarskich powstanie kilkanaście kameralnych willi nawiązujących swoim charakterem do stylu podhalańskiego oraz budynek aparthotelowy. Dotychczas sprzedano w inwestycji blisko 80 proc. dostępnych apartamentów, a w sprzedaży pozostaje zaledwie kilkanaście lokali liczących od 17 do 62 mkw. w cenach od 9 458 – 13 084 zł netto za mkw. W 2020 r. rozpocznie się tu budowa trzech kolejnych budynków, które zaoferują około 40 apartamentów. W ramach inwestycji powstanie również mini spa z sauną i pokojem masażu, pokój klubowy, oraz sala konferencyjno bankietowa. W „Resorts Białka Tatrzańska” docelowo zostanie uruchomiona również restauracja.

Pozostałe inwestycje będą zlokalizowane w Szklarskiej Porębie i nad Morzem Bałtyckim, a ich etapy przewidziane na najbliższych 12 miesięcy, liczyły będą od 130 do 80 apartamentów, co da łącznie liczbę 350 lokali wprowadzonych do oferty.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Wyniki sprzedaży naszych projektów były w 2019 roku bardzo dobre, i już wiemy, że na pewno w 2020 r. będziemy mieli w sprzedaży więcej apartamentów, niż rok wcześniej. Być może będzie to nawet nieco więcej niż deklarowane na podstawie zaawansowania prac 350, gdyż negocjujemy udział w kolejnych inwestycjach. Jak widać rynek docenia naszą transparentność i przemyślane projekty oraz przede wszystkim długoletnie doświadczenie. Staramy się przedstawiać nabywcom realne estymacje dotyczące tego, jakie dany apartament będzie generował przychody i jaki zwrot można dzięki temu osiągnąć. Są to bardzo ostrożne założenia oparte o konkretne dane, które  zawdzięczamy naszemu autorskiemu systemowi rezerwacyjnemu www.sunandsnow.pl. Dzięki  takiemu, bardzo profesjonalnemu podejściu opartemu na wieloletnim doświadczeniu właściciele lokali często zostają z nami na długie lata, przekazując nam nabyty u nas lokal w zarządzanie i  dokonują kolejnych zakupów – dodaje Paweł Kobierski

Oprócz wspomnianych wcześniej apartamentów w Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska grupa Sun & Snow ma aktualnie w sprzedaży około 15 apartamentów w Szklarskiej Porębie oraz  apartamenty w Jastrzębiej Górze.  Sun & Snow Residence Jastrzębia Góra to inwestycja oddana już do użytkowania i położona zaledwie 850 metrów od pięknej plaży. Na terenie inwestycji jest również plac zabaw dla dzieci, co podkreśla rodzinny charakter obiektu. Apartamenty są dostępne w atrakcyjnej cenie wynoszącej 4,2 tys. zł netto/mkw. Z kolei atutem obiektu w Szklarskiej Porębie jest niepowtarzalna, urzekająca lokalizacja. Z obiektu roztacza się przepiękny widok na góry. Kompleks został zaprojektowany tak, by wpisać się w styl urokliwych miejscowości górskich. Obiekt pozwala na odpoczynek w ciszy i spokoju, a także oferuje dobre połączenie z centrum górskiego kurortu. W pobliżu budynków znajduje się wiele atrakcji turystycznych (kilka mniejszych wyciągów narciarskich, Dinopark, Rodzinny Park Rozrywki).

Grupa Sun & Snow posiada 11 letnie doświadczenie w zarządzaniu apartamentami wypoczynkowymi. W skład Grupy wchodzi również Sun & Snow Real Estate – wyspecjalizowana spółka zajmująca się doradztwem w obszarze inwestycji w nieruchomości przeznaczonych na wynajem. Grupa Sun & Snow posiada unikalne kompetencje i wiedzę by wspierać zarówno inwestorów indywidualnych jak i deweloperów w całym procesie inwestycyjnym, jak i późniejszym w zakresie zarządzania istniejącymi nieruchomościami wypoczynkowymi.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.02.2020
Aktualizacja: 14.02.2020