400 tys. gości w Qubus Hotel Gdańsk

Udostępnij artykuł
Hotel już od 10 lat cieszy się dużym zainteresowaniem gości biznesowych i indywidualnych. Od początku istnienia odwiedziło go już ponad 400 tys. gości. To tak jakby w obiekcie nocowali niemal wszyscy mieszkańcy Gdańska. Zarezerwowano w nim w sumie 263 946 pokoi, a najdłuższy pobyt jednego gościa trwał sześć miesięcy.

Qubus Hotel Gdańsk to jeden z 11 obiektów sieci Qubus Hotel. 19 czerwca uroczystą galą świętować będzie swoje 10-lecie.

Ten czterogwiazdkowy  hotel zlokalizowany jest w centrum miasta, przy rzece Motławie, dosłownie 300 m od ścisłego Rynku. Swoim gościom oferuje 193 miejsca noclegowe w 110 pokojach. Dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i osób odwiedzających obiekt cieszy się także restauracja. Doceniane przez gości są śniadania, podczas których serwowanych jest  tu ponad 100 produktów. Chętnie korzystają oni również z centrum fitness z sauną i siłownią. W hotelu znajduje się także sala zabaw dla dzieci.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie RH2019banner.png

– W ciągu 10 lat Qubus Hotel Gdańsk stał się jednym z najchętniej wybieranych obiektów noclegowych w mieście. Wieloletnie, sieciowe doświadczenie pozwoliło nam opracować najlepsze standardy obsługi. Ze względu na doskonałą lokalizację naszego  hotelu, jest on idealnym miejscem zarówno na wypoczynek dla turystów indywidualnych, jak też strefą pracy dla gości biznesowych. Posiadamy też 4 kompleksowo wyposażone sale konferencyjne. O naszym doświadczeniu może świadczyć fakt, że przez 10 lat zorganizowaliśmy w sumie 4,6 tys.  konferencji i szkoleń, a także wesel i przyjęć okolicznościowych – mówi Rafał Willich dyrektor Qubus Hotel Gdańsk. – Zarządzając Qubus Hotel Gdańsk prowadzimy aktywną komunikację z odwiedzającymi nasz hotel gośćmi, a ich opinie mają realny wpływ na podejmowane przez nas działania. Jesteśmy także cenionym i nagradzanym pracodawcą – dodaje Rafał Willich.

Ciekawostki:

Od początku istnienia w restauracji wydanych zostało ponad 300 tys. śniadań. Niecodzienną atrakcją dla gości Qubus Hotel Gdańsk są rejsy hotelową Q-łódką. Przepłynęła ona jak dotąd około 70 tys. km (to tak jakby znajdowała się w trakcie drugiego okrążenia równika). Hotel gościł też wiele znanych osobowości m.in. Grzegorza Lato, Tomasza Hajto, Anię Dąbrowską, Olafa Lubaszenko, Joannę Kulig, Krystynę Jandę, Esperanzę Spalding czy Normana Davies’a.

ŚWIAT HOTELI: kwiecień-maj 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.06.2019
Aktualizacja: 18.06.2019