6,1 mln zł za ośrodek Rozłogi

Udostępnij artykuł

Obiekt znajduje się w miejscowości Waliły, w gminie Gródek. Oddalony jest 25 km od Białegostoku i 16 km od Supraśla. Ośrodek zajmuje działki o łącznej powierzchni 8 700 mkw. Teren jest ze wszystkich stron otoczony lasem. Ponadto jest ogrodzony, oświetlony i w pełni zagospodarowany. Znajdują się na nim m.in.: osiem budynków hotelowo-mieszkalnych z 40 pokojami (każdy z łazienką) i dwoma apartamentami z kominkiem (łączna liczba miejsc noclegowych wynosi 120), dwie wyposażone w sprzęt audiowizualny sale konferencyjna, sala bankietowa ze sceną na około 140 osób, stołówka na 100-120 osób, pub, miejsce grillowe z drewnianymi altanami, kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią, boisko wielofunkcyjne, basen odkryty. Dla gości ośrodka dostępne są także dodatkowe atrakcje, np. quady, paintball, rowery, kajaki, usługi pobliskiej stadniny koni. Ośrodek prowadzi czynną działalność w zakresie organizacji szkoleń dla firm, wesel, bankietów, imprez okolicznościowych. Właściciele obiektu prowadzą różnego rodzaju szkolenia i warsztaty m.in.: treningi interpersonalne, warsztaty rozwoju osobistego, szkolenia dla firm – coaching w biznesie oraz zajęcia psychoterapeutyczne. Możliwe jest dalsze zagospodarowanie terenu oraz rozwój, np. poprzez dalsze dobudowanie zaplecze rekreacyjnego i spa.
Z danych Ministerstwa Sportu i Turystyki wynika, że w województwie podlaskim funkcjonuje obecnie 20 hoteli, a w gminie Gródek, w której ulokowany jest ośrodek Rozłogi – nie ma żadnego obiekt sklasyfikowanego jako hotel.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 06.04.2010
Aktualizacja: 06.04.2010