Nowe Nowości Gastronomiczne już dostępne!

Udostępnij artykuł

Weranda Family to koncept słynący z wyjątkowego menu i niecodziennej, zmieniającej się dekoracji. Jan Poniński, współwłaściciel restauracji, zlokalizowanych w Poznaniu i Warszawie, opowiedział, jakie zalety ma prowadzenie rodzinnego biznesu,  czym kieruje się przy kompletowaniu zespołu, w jaki sposób, w swoich lokalach łączy tradycje z nowoczesnością, jak goście reagują za zmianę wystroju, w czym tkwi sekret ich słynnego sosu vinagrette oraz dlaczego nie otworzył Werandy w Dubaju. Serdecznie zachęcamy do lektury wywiadu i poznania sekretu sukcesu Werandy Family.

W najnowszym numerze poruszamy także tematykę popularności systemów franczyzowych oraz odpowiadamy na pytanie, w jaki sposób budować reputację w sieci.  W dziale zarządzenie materiały związane z danymi i wskaźnikami sprzedażowymi oraz dotyczące podziału obowiązków między szefa kuchni i właściciela. 

W ramach techniki i wyposażenia wiele cennych rad związanych z wyborem kawy i ekspresu do lokalu gastronomicznego. Specjalnie dla nas komentarze związane z drobiem w warzywnym towarzystwie, przygotowali przedstawiciele wielu marek i szefowie kuchni.

Mam nadzieję, że treści, które publikujemy w numerze zaciekawią Państwa i pomogą w codziennym zarządzaniu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW

link do aktualnego numeru
CZERWIEC 2018

 
Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli restauracji.

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – właściciel czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.


Kontakt – BROG B2B

Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Milena Kaszuba, redaktor
664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl