Accor Discovery Day 2022 w trójmiejskich hotelach

Udostępnij artykuł

Discovery Day to globalna inicjatywa Accor, wiodącej grupy hotelowej na świecie, skierowana do nowych pracowników. Jej ideą jest bliższa integracja zespołów i zapoznanie ich z głównymi wartościami i misją całej grupy. W tym roku do inicjatywy dołączyło 8 hoteli grupy z Trójmiasta, organizując Accor Discovery Days 26 kwietnia i 4 maja. Wzięło w niej udział w sumie 116 pracowników.

Accor Discovery Day 2022

W ciągu ostatnich dwóch lat wdrożenie nowych pracowników zmieniło całkowicie swój kształt, a wirtualny on-boarding stał się codziennością. Dzisiaj biznes stopniowo wraca do spotkań twarzą w twarz, które nie straciły na całym znaczeniu przez ten wspomniany czas. Jedną z inicjatyw skierowanych do pracowników jest Accor Discovery Day. Jej ideą jest przybliżenie filozofii i misji grupy. Dzięki tym przedsięwzięciom zespoły mogą zacieśnić więzy i poznać najważniejsze wartości obecne w codziennej pracy operacyjnej, jakie reprezentuje sieć.

W dniach 26 kwietnia i 4 maja br. do inicjatywy dołączyły zespoły Accor z Trójmiasta. W trakcie Discovery Day pracownicy mogli poznać 8 hoteli grupy, które funkcjonują w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Do tego poznać szczegóły charakteru i filozofii stojącej za markami, pod którymi działają. Do nich zaliczają się: ibis,  Mercure, Novotel, Sofitel I MGallery.

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

Cieszymy się, że po takim czasie mogliśmy zorganizować Discovery Day dla naszych zespołów z Trójmiasta. Dzięki temu nasi pracownicy zagłębili się w bogaty świat każdej z naszych marek oraz poznali każdy z obiektów w Trójmieście od kuchni. Nie można zapomnieć także o aspekcie integracji, umocnienia wzajemnych więzi, które są bardzo istotne w działaniach team-buildingowych, a wymagały w ostatnich miesiącach całkowitej re-organizacji. Wierzymy, że to wydarzenie pomogło naszym pracownikom w pełni zapoznać się z wartościami Accor i zapadnie im na długo w pamięć podkreśla Patryk Adrych, Guest Experience Manager Mercure Gdynia Centrum.

W Discover Day wzięły udział: Mercure Gdynia Centrum, Mercure Gdańsk Old Town, Mercure Gdańsk Posejdon, Novotel Gdańsk Centrum, Novotel Gdańsk Marina, Sofitel Grand Sopot. Rezydent Sopot MGallery i ibis Gdańsk Old Town. W trakcie wydarzenia uczestnicy zwiedzili wszystkie klasy pokoi we wspomnianych hotelach, restauracje i przestrzenie wspólne. Każdą z wizyt uzupełniły opowieści o historiach hoteli, które są wpisane w DNA wszystkich obiektów i przejawiają się w codziennym funkcjonowaniu i guest experience.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 25.05.2022
Aktualizacja: 23.01.2023