Adam Pilczuk dyrektorem rozwoju w DMDmodular

Pełniący ostatnio funkcję dyrektora strategii i rozwoju w Polskim Holdingu Hotelowym, Adam Pilczuk z dniem 1 października br. został dyrektorem rozwoju rynku polskiego w DMDmodular – jednego z liderów w segmencie budownictwa modułowego w branży hotelarskiej.

Adam Pilczuk z hotelarstwem jest związany od 12 lat. Wcześniej realizował projekty doradcze dla kilkudziesięciu hoteli w Polsce, w tym odpowiadał za działania pre-openingowe oraz wprowadzanie ich do międzynarodowych sieci hotelowych. Przed związaniem się z branżą hotelową pracował min. jako dyrektor finansowy w MT Development Group oraz w GE Money Bank i Citibank.

– DMDmodular rozwija się bardzo dynamicznie i w dalszym ciągu intensyfikujemy ten wzrost. Wykorzystujemy obecnie bardzo dobrą koniunkturę dla budownictwa modułowego, która od kilku lat trwa na rynkach eksportowych, a w Polsce zaczyna bardzo istotnie zaznaczać swoja obecność, szczególnie w sektorze hotelowym. Cieszę się, że Adam dołącza do zespołu DMDmodular i będzie wzmacniał naszą pozycję na rynku hotelowym w Polsce z wieloma ekscytującymi projektami w przyszłości, które wspólnie będziemy realizować – mówi prezes DMDmodular Ewelina Woźniak – Szpakiewicz.

ŚWIAT HOTELI: sierpień – wrzesień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Spółka we wrześniu ogłosiła udział w projekcie hotelowym liczącym 270 pokoi, pod międzynarodowym brandem czterogwiazdkowej marki Hotels & Preference Luxury, należącej do Louvre Hotels Group, w Szklarskiej Porębie. Z kolei w sierpniu br. utworzyła oddział w USA, akcentując swoją mocną pozycję na tym rynku. To właśnie w Nowym Jorku powstanie czterogwiazdkowy 25-kondygnacyjny hotel modułowy o wysokości 96 m zlokalizowany przy 6-tej Alei na Manhattanie pod marką AC Hotel by Marriott, produkowany w fabryce w Skawinie pod Krakowem. Od 1 września do zespołu DMDmodular dołączył również dyrektor rozwoju rynku Wielkiej Brytanii, Barry Holden. 

– Jestem przekonany, że moje doświadczenie w realizacji projektów hotelowych oraz współpraca z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi przy ambitnych projektach, które realizowałem, pozwoli wzmocnić pozycję DMDmodular na rynku inwestycji hotelowych. Chcę aktywnie rozwijać oraz realizować strategię spółki, wykorzystując jej najmocniejsze strony takie jak innowacyjność, czy kontrola jakości jak i atuty związane z przewagami technologii budownictwa modułowego – mówi Adam Pilczuk, dyrektor rozwoju w DMDmodular.

Spółka DMDmodular jest jednym z liderów w segmencie budownictwa modułowego. Produkcja zlokalizowana jest pod Krakowem, skierowana jest na rynek krajowy i zagraniczne w Europie oraz w USA. Spółka koncentruje się w realizacji projektów “ pod klucz “ dla sektora hotelowego, mieszkaniowego i edukacji. Projekty i produkty spółki opierają się na integracji trzech kluczowych wartości: jakości, efektywności i designu. Zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują doskonałą jakość, trwałość oraz skrócenie czasu realizacji inwestycji o nawet 50%  w stosunku do konwencjonalnych technologii wznoszenia obiektów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione