Agnieszka Irmina Adamczuk w Saltic Hotels

Udostępnij artykuł

W styczniu dyrektorem generalnym w grupie Saltic Hotels została Agnieszka Irmina Adamczuk, obejmując zarządzanie Saltic Resort & SPA w Grzybowie oraz koordynując działania preopeningu Hotelu Saltic Resort& SPA w Łebie.

Agnieszka Irmina Adamczuk
Agnieszka Irmina Adamczuk

Agnieszka Irmina Adamczuk – biografia

Z branżą hotelarską związana jest od ponad 15 lat. Pochodzi z Lubelszczyzny, gdzie już w trakcie studiów turystyki rozpoczęła pracę w hotelarstwie. Pracując jako pokojowa w Aberystwth w Walii, a także w recepcji lubelskiego Hotelu Victoria. Kontynuując naukę na Politechnice Lubelskiej stawiała pierwsze kroki jako manager Hotelu Locomotiva w Lublinie. Następnym wyzwaniem stał się projekt preopeningu Hotelu Koronny w Zamościu, jednocześnie prowadząc kursy z marketingu i reklamy.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Od 2013 roku związana była z siecią Louvre Hotels Group. Najpierw jako asystent dyrektora Kompleksu Hotelu Premiere Classe i Campanile we Wrocławiu. Następnie jako Room Division Manager Kompleksu Hoteli Premiere Classe, Campanile i Golden Tulip w Warszawie. Aby w 2015 roku, w trzydziestą rocznicę swoich urodzin, spełnić swój cel objęcia stanowiska dyrektora Hotelu Campanile w Lublinie. Rok później awansowała na stanowisko dyrektora kompleksu Hoteli we Wrocławiu. Będąc jednocześnie managerem projektu New Breakfast Concept dla Hoteli Campanile w Polsce. Ostatnie trzy lata piastowała stanowisko zastępcy dyrektora generalnego warszawskiego Kompleksu Hoteli LHG, aktywnie uczestnicząc w kolejnych sieciowych projektach. 

O Grupie Saltic

Anna Blachowska, dyrektor marketingu & PR tak opisuje rozwijającą się Grupę Saltic: Misją Grupy jest zapewnienie holistycznego wypoczynku pozostając w bliskości z naturą. Uciekając od sztuczności i natłoku codziennego stresu. Skupiając na wspólnym czasie z rodziną i przyjaciółmi celem Hoteli Saltic jest zagwarantować wakacje każdego dnia, gościom w każdym wieku. Relaksujące, nowoczesne wnętrza, zdrowa, ekologiczna kuchnia bazująca na naturalnych recepturach oraz luksusowa strefa Wellness & Spa zostały w każdym calu indywidualnie zaprojektowane, aby spełnić najwyższe oczekiwania. Jednocześnie celem Saltic Hotels jest odczarowanie patetycznego hotelarstwa poprzez wprowadzenie ciepłej przyjacielskiej atmosfery. Młodzieńczego luzu i naturalności, a także połączenie tych cech z ekskluzywnym produktem hotelarskim. Podkreślającym wysoką jakość usług i ogromny szacunek do swoich gości.

Tak niezwykłe podejście do samego produktu jakim są Hotele Saltic wymagało równie niezwykłej energii osoby zarządzającej. Jesteśmy przekonani, że wspólnie łącząc siły będziemy świadkami sukcesu w dalszym rozwoju Hoteli Saltic – mówi Rafał Blachowski, prezes zarządu Saltic Resort & SPA.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 16.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023