1 czerwca br. stanowisko dyrektor Hotelu Four Points by Sheraton Poznań objęła Agnieszka Powązka-Celer. Nowa dyrektor odpowiada za kompleksowe zarządzanie obiektem oraz przygotowanie do oficjalnego otwarcia. Inauguracja planowana jest na czwarty kwartał 2026 roku.

Agnieszka Powązka-Celer – biografia
Wysokiej klasy menedżerka z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, w tym ponad 12-letnim na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Swoją karierę rozwijała zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. Doświadczenie zdobywała w strukturach międzynarodowej sieci Accor, m.in. w hotelach marek Novotel, Mercure i Ibis, a także w pięciogwiazdkowym Marine Hotel Resort & Spa. Specjalizuje się w zarządzaniu operacyjnym, budowaniu efektywnych zespołów oraz realizacji strategii biznesowych w sektorze hospitality.
ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2026
>> kliknij, aby się zapoznać z pełnym wydaniem <<
Od 2019 roku pełniła funkcję dyrektor Hotelu Novotel Poznań Malta, gdzie odpowiadała za operacyjne i finansowe zarządzanie obiektem, rozwój oferty oraz wdrażanie standardów jakości. W trakcie swojej kariery z sukcesem uczestniczyła m.in. w procesie rebrandingu kompleksu hotelowego Novotel & ibis Wrocław Centrum, tworzeniu struktur organizacyjnych oraz wdrażaniu systemów operacyjnych.
Jest absolwentką ekonomii (specjalność: turystyka i hotelarstwo) oraz socjologii na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu International Hotel Management na Uniwersytecie Łódzkim.
O Four Points by Sheraton Poznań
Powstaje w wyniku kompleksowej modernizacji dawnego hotelu Ikar. Obiekt zaoferuje gościom 156 nowoczesnych pokoi, zaplecze konferencyjne mieszczące do 140 osób, restaurację z lokalnym charakterem oraz dogodny parking. Inwestycja realizowana jest w ścisłym reżimie rynkowym i wprowadza międzynarodowe standardy sieci Marriott International na poznański rynek hotelarski. Otwarcie hotelu zaplanowane jest na IV kwartał tego roku.
Wprowadzenie marki Four Points by Sheraton na rynek poznański to wyjątkowy i niezwykle ambitny projekt w portfolio Grupy PHH i spółki PHH Hotele. Dawny hotel Ikar zyskuje zupełnie nowe oblicze, które idealnie odpowie na potrzeby zarówno gości biznesowych, jak i turystów. Wybór Agnieszki Powązki-Celer na stanowisko dyrektora to kolejny krok w realizacji naszych kluczowych celów strategicznych związanych z optymalizacją operacyjną portfela i wprowadzaniem międzynarodowych standardów do naszych obiektów – mówi Marcin Ziobro, prezes zarządu PHH Hotele.
Moim priorytetem na najbliższe miesiące jest sprawne przeprowadzenie obiektu przez proces przed otwarciem oraz zbudowanie silnego, zmotywowanego zespołu. Wierzę, że partnerski styl zarządzania i najwyższe standardy operacyjne sieci Marriott International pozwolą nam szybko zdobyć pozycję lidera w tym segmencie na lokalnym rynku – mówi Agnieszka Powązka-Celer, dyrektor Four Points by Sheraton Poznań.
O Grupie PHH
Liczy obecnie blisko 50 hoteli i obiektów z liczbą niemal 5 tys. pokoi, co czyni ją drugą największą grupą hotelową w kraju i pierwszą z wyłącznie polskim kapitałem. Jako franczyzobiorca, holding współpracuje z czołowymi światowymi sieciami, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group i Louvre Hotels Group.
Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

