Akademia Qualpro: Nowa inicjatywa szkoleń Revenue Management

Udostępnij artykuł
Firma Qualpro, producent rozwiązań IT dla hotelarstwa, rozpoczyna serię szkoleń o Revenue Management pod marką Akademii Qualpro. Inicjatywa jest odpowiedzią na potrzebę zmian w obiektach hotelowych wynikającą m.in. z pandemii koronawirusa.

Akademia Qualpro świadczy usługi szkoleń, a także doradztwa i kontroli w dziedzinie Revenue Management. Pomysłodawcami inicjatywy są Michał Forysiak i Ziemowit Szubielski, czyli profesjonalni Revenue Managerowie i wieloletni hotelarze. W szkoleniach biorą udział osoby związane z hotelami, a także innymi obiektami hotelowymi, które chcą opanować techniki zarządzania przychodami. Na chwilę obecną Akademia Qualpro realizuje swoje usługi w formie online z wykorzystaniem komunikatorów sieciowych i aplikacji mobilnych z uwagi na obowiązujące obostrzenia. W przyszłości przewidziane są również zajęcia stacjonarne.

Qualpro to wynik wspólnej pasji, który zyskał formę praktycznych rezultatów. Dwaj bracia – Michał i Bartosz – opracowali narzędzia wspomagające analizę danych i podejmowanie decyzji w zakresie zarządzania przychodami w branży hotelarskiej. Teraz te narzędzia są dostępne dla Ciebie!

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.03.2021
Aktualizacja: 10.03.2021