Akcja charytatywna „Hotele z sercem – Ratujemy dzielnego Sebastianka”

„Hotele z sercem – Ratujemy dzielnego Sebastianka” – rozpoczyna się charytatywna aukcja voucherów, z których dochód przeznaczony będzie na operację małego Sebastiana z Buska-Zdroju.

Serce małego chłopca jest bardzo skomplikowane i złożone z kilku wad. Największy problem to brak połączenia serca z płucami. Sebastian przeszedł już w Polsce trzy operacje, gdzie stworzono sztuczne połączenie, ale to staje się zbyt małe i z czasem przestanie funkcjonować. Ważący obecnie 17 kg chłopczyk w momencie przekroczenia 20 kg będzie miał bardzo poważne komplikacje, dlatego konieczna jest natychmiastowa operacja w Stanach Zjednoczonych, której koszt to dwa miliony złotych.

Busko-Zdrój, rodzinne miasto chłopca wzięło sprawy w swoje ręce, dzięki zorganizowanym akcjom udało się zebrać już prawie połowę kwoty. Jednym z miejsc, gdzie można dorzucić się do puszki Sebastiana jest specjalne stworzona aukcja na facebboku, gdzie każdy może wystawić przedmiot, a wylicytowana kwota trafia na konto Fundacji SięPomaga – dla Sebastiana Trepińskiego.

Kolejna akcja to wielka aukcja pobytów w prestiżowych Hotelach w Polsce.

W zaledwie kilka godzin od zainicjowania akcji, swój udział już potwierdziły Hotele:

  • In Between Hotel, Lublin
  • DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center
  • Hampton by Hilton Kraków
  • Hampton by Hilton Warsaw Mokotów

Partnerem medialnym akcji jest portal MeetingPlanner.pl

Każdy może przystąpić do aukcji:
www.facebook.com/groups/2045434988825524/

Organizatorzy są już w trakcie kolejnych rozmów i liczą, że lista Hoteli wkrótce się powiększy. Chętne Hotele zapraszamy do współpracy – koordynatorem akcji jest Kamil Maciąg, kamil.maciag@wp.pl