Andrzej Berłowski w Hotelu Saski Curio Collection by Hilton

Udostępnij artykuł

Z dniem 1 marca br. Andrzej Berłowski objął stanowisko Commercial Managera w Hotelu Saski Curio Collection by Hilton. W obiekcie aktualnie odbywają się prace modernizacyjne. W połowie roku ponownie przyjmie swoich gości. Teraz już pod nową marką należącą do sieci Hilton.

Andrzej Berłowski

Andrzej Berłowski będzie odpowiedzialny za sprzedaż, a także sprawy związane ze strategią obiektu.

Andrzej Berłowski – biografia

W latach 2019-2022 pracował w hotelach Radisson Hotel Group w Krakowie jako City Sales Manager. Zajmował się głównie pozyskiwanie klienta oraz opiekun klienta korporacyjnego. W latach  2018-2019 pełnił funkcję MICE Sales Manager w Hilton Garden Inn Krakow Airport. Wcześniej związany był także z DoubleTree & Hampton by Hilton Kraków.

O Hotelu Saski Curio Collection by Hilton

Nieruchomość zlokalizowana jest w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, w pobliżu Rynku Głównego. Po przebudowie i modernizacji, w hotelu dostępnych będzie 113 pokoi, pomieszczenia wspólne i sala koncertowa, którą będzie można wynająć. Znajdzie się także elegancka restauracja oraz bar. Goście będą mieli do dyspozycji basen, centrum spa, a także fitness.

Hotel Saski, w którym zatrzymywali się goście odwiedzający Kraków przez niemalże 200 lat, w XIX wieku był częścią najważniejszych wydarzeń w kulturalnej stolicy Polski. Hotel posiada wspaniałą salę koncertową, w której występowali m.in. kompozytorzy Ferenc Liszt i Johannes Brahms.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione