A&o: Nowe zasady anulacji

Udostępnij artykuł
Do 31 grudnia 2021 r. przyjazdy grupowe są objęte zasadą bezpłatnej anulacji wszystkich usług a&o. Usługi można anulować do dnia przyjazdu do godziny 18.00.

Dzięki naszej nowej polityce anulacji chcemy zaoferować grupom możliwie jak największą elastyczność. Jest to także ‘podziękowanie’ naszym gościom za zaufanie – mówi Phillip Winter, dyrektor marketingu, CEO.

Dzięki nowej polityce anulacji, a&o chcę w szczególności wesprzeć rynek podróży grupowych. Po ich całkowitym zawieszeniu, jakie miało miejsce w trakcie „lockdown”, berlińska grupa budżetowa może teraz odnotować niewielką tendencję wzrostową:

Obecnie mamy około 70 klas szkolnych w naszych 25 hotelach w całych Niemczech. Po rozmowach z nauczycielami wiemy, że są duże oczekiwanie związane z „wznowieniem wycieczek szkolnych, zachowując możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa – dodaje Phillip Winter.

Przyszłość wycieczek szkolnych to także temat dyskusji podjęty podczas „okrągłego stołu” zainicjowanego przez a&o w poniedziałek 31 sierpnia 2020 r. Dyskutowano zarówno na miejscu w a&o Berlin Hauptbahnhof, jak i wirtualnie.

ŚWIAT HOTELI czerwiec-lipiec 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.09.2020
Aktualizacja: 16.09.2020