Aries w Zakopanem z piątą gwiazdką, Aries Hotel & Spa Wisła szykuje się do otwarcia

Udostępnij artykuł
Usytuowany w samym sercu stolicy Tatr, zaledwie kilka kroków od Krupówek hotel Aries właśnie dołączył do grona pięciogwiazdkowców. Drugi obiekt pod tym szyldem powstał w Wiśle i już w grudniu przyjmie pierwszych gości.

Aries Hotel & Spa w Zakopanem położony w siedzibie legendarnego Domu Turysty. Dzięki gruntownej i starannej renowacji oraz wprowadzeniu śmiałego designu uzyskano spektakularny efekt.  Architektura i wystój hotelu harmonijnie łączą Podhalańską stylistykę z nowoczesnym wzornictwem i elegancją, tworząc miejsce o niepowtarzalnej atmosferze. Hotel oferuje 99 niepowtarzalnych pokoi i apartamentów, strefę spa i wellness z basenem termalnym, zewnętrznymi jacuzzi i strefą saun, siłownię oraz dwie sale zabaw dla dzieci. Aries Hotel & Spa to również miejsce doznań dla podniebienia. Nowoczesne i pełne fantazji Menu Restauracji Halka oferuje autorskie potrawy oparte na lokalnych produktach, a także modne dania z najwyższej klasy wołowiny. Stylowy kominek, liczne rzeźbienia, malowane sufity, zakopiańskie widoki oraz wiszący w wejściu oryginalny stary wagonik kolejki górskiej dopełniają czaru tego wyjątkowego miejsca.

Agnieszka Kopacz, dyrektor hotelu: Zebranie wszystkich dostępnych opinii o hotelu i wnikliwe ich przeanalizowanie pozwoliło nam dostrzec ważną informację, którą przekazywali nam Goście. Wyrażali oni zdziwienie, że Aries Hotel and SPA jest hotelem czterogwiazdkowym, a nie pięciogwiazdkowym. Zaczęliśmy zastanawiać się nad tym skąd taka opinia. Hotelowi nie brakowało od samego początku niczego pod względem formalnym, aby zostać skategoryzowanym jako hotel pięciogwiazdkowy. Staramy się każdego dnia i dla każdego Gościa równie mocno więc kategoryzacja wydawała nam się sprawą wtórną. Okazało się, że Goście oczekują od nas formalnego podniesienia standardu.

Goście Aries Hotel & Spa Zakopane to w dużej mierze obcokrajowcy ciekawi kultury Podhala, którzy przyzwyczajeni są do wysokiego standardu. Hotel spełnia te oczekiwania i doczekał się grona bardzo wielu wiernych, powracających Gości, co jest przecież największą radością i nagrodą za pracę hotelarza.

Niebawem obchodzimy piąte urodziny i piąta gwiazdka to taki prezent dla naszych Gości” Poza tym zbliża się „gwiazdka” więc poprosiliśmy o piątą gwiazdkę – nie „z nieba” a z Urzędu Marszałkowskiego, w zasadzie na prośbę naszych Gości – dodaje Krzysztof Guzik, członek zarządu Platan Hotels & Resorts. To prezent dla nas wszystkich – podziękowanie dla Gości za pięć lat ich lojalności i pięć lat wytężonej pracy fantastycznego, zakopiańskiego zespołu – dodaje.

Hotel w Wiśle będzie posiadał 89 pokoi, w tym 14 apartamentów. W aranżacji wnętrz dominuje naturalne drewno, a całość utrzymana jest w stonowanych kolorach tworząc ciepłe, przyjazne wnętrze. Z dorobku kulturowego regionu zostały zaczerpnięte ozdobne detale, widoczne w projekcie wykładzin i mebli. W hotelu znajdzie się również stylowa restauracja POLKA z przeszkloną ORANŻERIĄ oferująca różnorodność polskiej tradycji kulinarnej. Wnętrze restauracji będzie dodatkowo doskonałym miejscem na przyjęcie weselne. Nad strumieniem znajdzie się też altana ślubna. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna umożliwi organizację imprez i spotkań biznesowych dla 200 osób. Aries Spa to miejsce wypoczynku i relaksu, dlatego do dyspozycji gości będą również basen solankowy, strefa saun, zewnętrze jacuzzi, a dla najmłodszych kids klub oraz plac zabaw. Zmysłowe, w pełni naturalne zabiegi i rytuały przygotują m.in. specjaliści marki Mokosh, w oparciu o swoje ekologiczne produkty.

Liczymy, że Aries Hotel & Spa Wisła stanie się równie lubiany przez Gości jak hotel w Zakopanem. Nie ma tam oczywiście klimatu Podhala, ale jest oszałamiająca beskidzka natura, świetna infrastruktura narciarska i równie pięknie przygotowane dla Gości wnętrza hotelu i restauracji. Gości hotelu, którzy będą chcieli odpocząć od zgiełku popularnego Zakopanego powita urocza, kameralna  Wisła. Stworzyliśmy tam wspaniałą restaurację z przepiękna oranżerią i tarasem niemal nad brzegiem rzeki. To wymarzone miejsce na zaślubiny i przyjęcie – Gości na sezon zimowy – zaprasza Maria Makal-Młynarska, doradca zarządu ds. rozwoju biznesu i strategii rynkowej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.11.2019
Aktualizacja: 22.11.2019