Artur Derela nowym dyrektorem Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Udostępnij artykuł
Nowe stanowisko Artur Derela obejmie z dniem 1 września. Z Grupą Kapitałową Polskiego Holdingu Hotelowego związany jest od października 2019 r., gdzie do końca sierpnia br. pełni funkcję dyrektora hotelu Best Western w Juracie.

Artur Derela jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkoły Menedżerskiej
w Warszawie. W latach 1998–2008 pracował najpierw w dziale sprzedaży, a następnie został szefem sprzedaży hotelowej warszawskiego Novotelu Centrum. Przez kolejne dwa lata pełnił obowiązki zastępcy dyrektora w poznańskim Novotelu Centrum. W latach 2010–2019 pełnił funkcję dyrektora generalnego hoteli Mercure w Mrągowie, Toruniu, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Warszawie. Z Grupą Kapitałową Polskiego Holdingu Hotelowego związany jest od października 2019 r., gdzie do końca sierpnia 2020 r. pełnił funkcję dyrektora hotelu Best Western w Juracie. Ponadto, w tym samym czasie od kwietnia br. wspierał merytoryczne załogę hotelu Kopernik w Olsztynie.

Artur Derela udowodnił, że jest osobą, która sprawdziła się jako fachowiec o dużym poziomie kompetencji oraz możliwościach dalszego rozwoju. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie dyrektora przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, zgodnie z najwyższymi standardami, które obowiązują w naszej Grupie   mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego.

ŚWIAT HOTELI czerwiec-lipiec 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Courtyard by Marriott Warsaw Airport, należący do PHH, działa od 2003 roku i jest pierwszym
w Polsce obiektem działającym pod tą marką.Zlokalizowany przy Lotnisku Chopina w Warszawie, oddalony jest zaledwie 49 kroków od hali przylotów i 9 km od centrum miasta.Podczas pandemii Courtyard był pierwszym hotelem, który wspomógł kadrę medyczną Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, będąc bazą noclegową dla medyków. W hotelu w dalszym ciągu prowadzone są bardzo zaawansowane prace modernizacyjne, po których Courtyard będzie dysponował 241 nowymi i  komfortowymi pokojami hotelowymi. Ponadto, w obiekcie znajduje się 13 nowoczesnych sal konferencyjnych od 20 mkw. do 433 mkw., restauracja Brasserie, lobby bar oraz salka fitness.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 31.08.2020
Aktualizacja: 31.08.2020