Atmosfera wielkiego futbolu w hotelach Campanile

Reprezentacja Polski wraca do gry po wakacyjnej przerwie. 6 września podopieczni selekcjonera Jerzego Brzęczka zmierzą się w Lublanie ze Słowenią. Fani piłki nożnej po raz kolejny będą mieli okazję obejrzeć mecz w Sport Zone w hotelach Campanile w całej Polsce. Na tych, którzy zdecydują się dopingować biało-czerwonych w hotelach, czekają konkursy, specjalna oferta gastronomiczna, wyjątkowa, piłkarska atmosfera, a co najciekawsze – dobrze wszystkim znani Maciej Żurawski i Tomasz Ćwiąkała.

To już kolejne wydarzenie, przy okazji którego hotele Campanile kierują swoją ofertę w stronę fanów futbolu. Sport Zone podczas piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji okazały się wielkim sukcesem i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Tym razem na gości czeka jeszcze więcej atrakcji.

Piłkarską atmosferę będzie można poczuć już na kilka dni przed meczem w hotelach Campanile w Krakowie, Lublinie, Bydgoszczy, Łodzi, Szczecinie, Katowicach i Wrocławiu – Stare Miasto. Natomiast dwa Campanile – Warszawa i Wrocław Centrum przygotowują coś ekstra. Sport Zone w tych hotelach zmienią się w mobilne studio Weszło FM, a gościem specjalnym będzie Maciej Żurawski we Wrocławiu i Tomasz Ćwiąkała w Warszawie. Były kapitan reprezentacji podzieli się ciekawymi anegdotami ze swojej bogatej piłkarskiej kariery, natomiast czołowy dziennikarz sportowy w Polsce odpowie nawet na najtrudniejsze pytania fanów. Wydarzenie przewiduje również atrakcje dla najmłodszych kibiców piłki nożnej, dlatego warto odwiedzić hotele Campanile całą rodziną.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Gama atrakcji nie ogranicza się jedynie do oglądania meczu w wyjątkowym towarzystwie. Oprócz dedykowanego wystroju lobby, obsługa każdego z hoteli przygotowała zabawę o tematyce piłkarskiej, na najlepszych czekają niespodzianki. Dodatkowo, barowe menu tego wieczoru zmieni się w unikalną, mistrzowską ofertę. Natomiast we Wrocławiu Centrum i w Warszawie nagrodami w konkursach będą vouchery na lunch oraz piłki, podpisane przez nasze sportowe gwiazdy. Warto odświeżyć sobie wiedzę ze świata futbolu!

Sport Zone w Campanile gwarantuje wyjątkową piłkarską atmosferę, zaznaczcie 6 września w kalendarzu i o 20:45 wspólnie kibicujmy naszym!

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.