Awans w strukturach Zdrojowej

Udostępnij artykuł
Z dniem 1 października br. Bartosz Piechowiak, do tej pory pełniący funkcję Deputy General Managera w Radisson Blu Resort, Świnoujście, którego operatorem jest Zdrojowa Hotels, objął w tym hotelu stanowisko General Managera.

Bartosz Piechowiak do sieci Radisson Hotels dołączył w 2013 roku jako Duty Manager w Radisson Blu Hotel Dublin Airport. Następnie jako Operations Manager pracował w Radisson Blu Hotel & SPA Limerick oraz w siostrzanej marce Park Inn by Radisson, Shannon Airport.

Od momentu, w którym zdecydowałem się kontynuować karierę jako hotelarz, moim głównym celem była praca w silnej, uznanej, międzynarodowej grupie hotelarskiej – mówi Piechowiak i dodaje: Rozwijałem się, postępując zgodnie z najlepszymi praktykami dostarczonymi przez grupę – filozofią Yes I Can!  oraz filozofią firmy Every Moment Matters.

Bartosz Piechowiak jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu, a z branżą związany jest od 14 lat. Poza pracą dla Radisson Hotel Group, doświadczenie zawodowe zdobywał w Grecji, za Oceanem, a także na Wyspach Brytyjskich. W Irlandii oprócz zdobywania doświadczenia kształcił się w IBAT Collage Dublin na kierunku Event Management. Posiada  IPMA Level D® International Professional Accreditation, Special Purpose Award Level 8 on the NFQ w dziedzinie Project Managementu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 10.10.2019
Aktualizacja: 10.10.2019