Awans w WIK Capital

Udostępnij artykuł

Na stanowisko dyrektora ds. hotelowych w sieci zarządzanej przez WIK Capital awansował Bartłomiej Marczak. Dotychczas odpowiedzialny był za sprzedaż apartamentów hotelowych.

Bartłomiej Marczak
Bartłomiej Marczak

Bartłomiej Marczak z branżą hotelową związany jest od 2013 roku. Pierwsze kroki stawiał w Radisson Blu Sobieski Hotel. Pracował także w Polonia Palace Hotel, gdzie zajmował się rezerwacjami gości indywidualnych, sprzedażą konferencji i bankietów. Zawodowo związany był także z Moxy Warsaw Praga, gdzie zajmował się sprzedażą.

Wraz z rozpoczęciem pracy w WIK Capital, rozpoczął rozdział zawodowy związany z rynkiem nieruchomości inwestycyjnych i apartamentów wakacyjnych. Jako dyrektor ds. hotelowych będzie między innymi dokonywał analiz nowych projektów hotelowych i condohotelowych zarządzanych przez WIK Capital, włączając w swój zakres także pre-openingi obiektów i wsparcie sprzedaży zarządzanych hoteli.

O WIK Capital

To pierwsza w Polsce firma oferująca kompleksowy zakres usług związanych z realizacją projektów hotelowych, sprzedażą apartamentów hotelowych i zarządzaniem nimi. Firmę tworzy zespół ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku hotelowym i condohotelowym.

Firma specjalizuje się w całościowym prowadzeniu procesów inwestycyjnych w modelu condo i zarządzaniu obiektem hotelowym. W procesie inwestycyjnym zespół wykorzystuje swoje kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów w resortach nadmorskich – Kołobrzegu i Ustroniu Morskim, a także górskich – Szklarskiej Porębie i Zakopanem.

Jest franczyzobiorcą znanych i cenionych światowych marek hotelowych, w tym InterContinental Hotels Group oraz Louvre Hotels.

Strategia rozwoju spółki zakłada poszerzanie portfela zarządzanych inwestycji w ramach kilkunastu projektów. Firma zrealizowała już pierwszy projekt mieszkaniowo-hotelowy w Warszawie – Tulip Residences Warszawa Targowa. Obecnie w przygotowaniu znajdują się trzy obiekty: Staybridge Suites Warszawa Ursynów, Laguna Beskidów w Żywcu, a także najnowsza inwestycja spółki – hotel w Karkonoszach. Planowane są kolejne inwestycje.

Źródło: WIK Capital

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Raport Dostawców Horeca 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 30.03.2022
Aktualizacja: 12.01.2023