Bartłomiej Barski nowym prezesem Sopockiej Organizacji Turystycznej

Udostępnij artykuł

Bartłomiej Barski wygrał konkurs na prezesa Sopockiej Organizacji Turystycznej i z dniem 11 maja oficjalnie rozpoczął pracę na rzecz promocji turystycznej miasta Sopotu.

Bartłomiej Barski

Od ponad 12 lat zawodowo związany jest z branżą turystyczną. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywał na stanowisku specjalisty ds. turystyki w punkcie Informacji Turystycznej w Porcie Lotniczym Gdańsk. Pasja do podróży i chęć dalszego rozwoju owocowały kolejnymi awansami w strukturach Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Ostatnie sześć lat pełnił funkcję Menedżera pionu operacyjnego & Convention Bureau. To wiązało się z reprezentowaniem Miasta Gdańska i Visit Gdansk. Podczas targów turystyki biznesowej, wydarzeniach b2b, konferencjach branżowych i międzynarodowych organizacjach (ICCA, ECM, Cruise Baltic). Z sukcesami wraz z zespołem współtworzył takie wydarzenia jak: „Nowe Trendy w Turystyce” czy „Let’s Meet. Event Professionals Forum”. Jednocześnie koordynował kilkunasto-osobowy zespół Informacji Turystycznej i był Project Managerem Karty Turysty.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

Ze względu na swoje dotychczasowe doświadczenie Bartłomiej Barski chce wzmocnić sopocką branżę MICE i zbudować wspólną konferencyjną ofertę, która zapewni ruch w branży również poza sezonem. Na przykład poprzez dołączenie SOT do City Destinations Alliance (do niedawna ECM) by wymieniać doświadczenia i czerpać wzorce od innych turystycznych destynacji z całej Europy. Planuje również kontynuować promocję uzdrowiskowego charakteru Sopotu, między innymi włączając organizację w współtworzenie przyszłorocznych obchodów 200-lecia tradycji kuracyjnych miasta.

Prywatnie szczęśliwy mąż i tata dwójki wspaniałych małolatów. Przez 15 lat trenował piłkę nożną. Bieganie ma we krwi dlatego teraz biega już bez piłki głównie w półmaratonach. Z Sopotem wiążą go też relacje rodzinne gdyż to stąd pochodzi jego druga połówka.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 16.05.2022
Aktualizacja: 16.05.2022