Bartosz Borowski nowym dyrektorem IBB Andersia w Poznaniu

Udostępnij artykuł
Pełniący od sierpnia 2019 roku funkcję zastępcy dyrektora Bartosz Borowski we wrześniu br. awansował na stanowisko dyrektora poznańskiego obiektu.

Bartosz Borowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Poznaniu. Pierwsze zawodowe kroki w hotelarstwie stawiał w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Po powrocie do Polski objął kierownicze stanowisko w dziale gastronomii w otwieranym wówczas Hotelu IBB Andersia. Tu pracował przez osiem lat. Następnie kierował gastronomią w poznańskim obiekcie Concordia Design. Następnie przeprowadził się do Kołobrzegu, gdzie pracował dla Zdrojowa Hotels – początkowo jako zastępca, a następnie dyrektor Diune Hotel & Resort. W sierpniu 2019 powrócił do Hotelu IBB Andersia w Poznaniu, by objąć stanowisko zastępcy dyrektora. We wrześniu 2021 awansował na stanowisko dyrektora poznańskiego obiektu.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM<<

O IBB Hotel Collection

IBB Hotel Collection to grupa hoteli należąca do Von der Heyden Group i zarządzająca aktualnie dziewięcioma hotelami w Niemczech, na Malcie i w Polsce. Portfolio firmy obejmuje hotele biznesowe i wakacyjne w kategorii trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowej. Centrala IBB Hotel Collection mieści się w Valletcie na Malcie. Spółka hotelarska ma ambitne plany rozwoju i koncentruje się przy tym na krajach, w których prowadzi już działalność. Sieć oferuje umowy dzierżawy, zarządzania i franczyzowe, a także kupuje atrakcyjne nieruchomości nieposiadające operatora. Na przestrzeni ostatnich lat grupa uruchomiła 2 hotele w Niemczech: IBB Blue Hotel Paderborn, IBB Hotel Ingelheim, butikowy Cugó Gran Macina Grand Harbour na Malcie oraz IBB Hotel Długi Targ w Gdańsku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.09.2021
Aktualizacja: 23.09.2021