Bartosz Borowski nowym dyrektorem IBB Andersia w Poznaniu

Pełniący od sierpnia 2019 roku funkcję zastępcy dyrektora Bartosz Borowski we wrześniu br. awansował na stanowisko dyrektora poznańskiego obiektu.

Bartosz Borowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Poznaniu. Pierwsze zawodowe kroki w hotelarstwie stawiał w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Po powrocie do Polski objął kierownicze stanowisko w dziale gastronomii w otwieranym wówczas Hotelu IBB Andersia. Tu pracował przez osiem lat. Następnie kierował gastronomią w poznańskim obiekcie Concordia Design. Następnie przeprowadził się do Kołobrzegu, gdzie pracował dla Zdrojowa Hotels – początkowo jako zastępca, a następnie dyrektor Diune Hotel & Resort. W sierpniu 2019 powrócił do Hotelu IBB Andersia w Poznaniu, by objąć stanowisko zastępcy dyrektora. We wrześniu 2021 awansował na stanowisko dyrektora poznańskiego obiektu.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM<<

O IBB Hotel Collection

IBB Hotel Collection to grupa hoteli należąca do Von der Heyden Group i zarządzająca aktualnie dziewięcioma hotelami w Niemczech, na Malcie i w Polsce. Portfolio firmy obejmuje hotele biznesowe i wakacyjne w kategorii trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowej. Centrala IBB Hotel Collection mieści się w Valletcie na Malcie. Spółka hotelarska ma ambitne plany rozwoju i koncentruje się przy tym na krajach, w których prowadzi już działalność. Sieć oferuje umowy dzierżawy, zarządzania i franczyzowe, a także kupuje atrakcyjne nieruchomości nieposiadające operatora. Na przestrzeni ostatnich lat grupa uruchomiła 2 hotele w Niemczech: IBB Blue Hotel Paderborn, IBB Hotel Ingelheim, butikowy Cugó Gran Macina Grand Harbour na Malcie oraz IBB Hotel Długi Targ w Gdańsku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.