Bartosz Jankowski na czele nowego działu w Colliers International

Udostępnij artykuł
Colliers International rozszerza zakres usług w Polsce. Do firmy dołączył Bartosz Jankowski, który objął funkcję dyrektora nowego działu Design&Build na stanowisku partnera. Nowa linia biznesowa będzie oferować usługi z zakresu fit-out i construction, obejmujące kompleksową realizację projektów aranżacji powierzchni w budynkach biurowych, hotelowych i usługowych.

Bartosz Jankowski posiada wieloletnie doświadczenie w budownictwie i pracach aranżacyjnych, szczególnie w sektorze biurowym. Podczas swojej kariery reprezentował najemców oraz prowadził projekty z ramienia wykonawcy. Bartek jest doświadczonym managerem z dużą wiedzą techniczną. Przez ostatnie kilka lat z sukcesem rozwijał firmę zajmującą się projektowaniem wielobranżowym, której był założycielem i członkiem zarządu.

Bartosz jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, SGH oraz University of Reading (College of Estate Manegement) oraz członkiem RICS.

— Design&Build to kolejny nowy dział w Colliers International stworzony w celu zapewnienia naszym klientom kompleksowej obsługi w różnych dziedzinach. Obecnie aranżacja powierzchni należy do kluczowych elementów wpływających na komfort i efektywność pracy, a także odgrywa ważny argument w walce o utalentowanych pracowników. Jestem przekonana, że nowy dział zarządzany przez Bartosza Jankowskiego, posiadającego bogate doświadczenie w swojej branży, odpowie na potrzeby naszych klientów i przyczyni się do rozwoju ich działalności — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.

— Dziś usługa fit out obejmuje nie tylko realizację projektów budowalnych, ale przede wszystkim rozpoznanie potrzeb i oczekiwań klienta. Zlecenie kompleksowej obsługi w tym zakresie doświadczonemu wykonawcy pozwala zoptymalizować czas potrzebny na przygotowanie nowej powierzchni, ale także precyzyjnie dopasować przestrzeń w ramach budżetu, którym klient dysponuje. Wykorzystując naszą wiedzę techniczną i wieloletnie doświadczenie, umożliwimy naszym klientom przejście przez proces zmiany powierzchni w najefektywniejszy sposób, mając na uwadze ich cele i specyfikę działalności — mówi Bartosz Jankowski.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.05.2019
Aktualizacja: 21.05.2019