Best Western Hotel Cristal z nową strefą

Czterogwiazdkowy Best Western Hotel Cristal w Białymstoku zaprasza gości do nowo otwartej strefy, składającej się z przestrzeni Wellness (jacuzzi, saun suchej i parowej), Fitness oraz Relaksu (groty solnej).

Wizyta w strefie Wellness pozwoli gościom rozluźnić ciało i zrelaksować umysł. Została stworzona, aby goście mogli zregenerować się po wysiłku fizycznym, wzmocnić odporność organizmu oraz przyspieszyć przemianę materii i procesy odchudzania. W ofercie znajduje się sauna fińska (sucha), sauna turecka (parowa) i jacuzzi.

Dzięki ofercie studia Fitness goście nie będą musieli rezygnować z aktywności fizycznej i ćwiczeń podczas pobytu w hotelu. Jest to strefa przeznaczona dla tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek i dbają o formę. Nowo otwarta sala jest wyposażona w nowoczesne maszyny służące do ćwiczeń typu cardio profesjonalnej firmy Life Fitness – jednego z najlepszych amerykańskich producentów sprzętu treningowego. Goście mogą skorzystać z dwóch bieżni, orbitreka, rowerku, a także wioseł.

Trzecia część nowoczesnej przestrzeni to strefa Relaksu, czyli grota solna i tężnia solankowa. Seanse w grocie mogą wspomagać leczenie wielu chorób oraz są popularną formą odpoczynku i regeneracji. Sceneria groty i panujący w niej mikroklimat sprzyjają odpoczynkowi – spokojna muzyka i odpowiednie oświetlenie wyciszą ciało i umysł. Leżąc wygodnie w grocie solnej z tężnią solankową można zregenerować układ oddechowy dzięki przesyconemu solą powietrzu. Inhalacje solne pozytywnie wpływają na zdrowie – zwiększają komfort oddychania, łagodzą kaszel i alergie, a także pomagają przy kłopotach z głosem.

Bardzo cieszymy się, że oferta naszego hotelu wzbogaciła się o strefę Wellness&Fitness, która została stworzona z myślą o naszych gościach, poszukujących nie tylko komfortowego noclegu, ale również miejsca gdzie będą mogli zregenerować siły i wypocząć. Ale to nie wszystko czym możemy się pochwalić, a nowa strefa Wellness jest jednym z wielu udogodnień jakie oferujemy. Serdecznie zapraszamy także do naszej Restauracji Cristal, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród gości – powiedziała Jolanta Kuprianowicz, dyrektor Best Western Hotel Cristal w Białymstoku.

W hotelu goście mogą skosztować najwyższej jakości dań – znajduje się tu uznana i wielokrotnie nagradzana restauracja. Doskonałe połączenie smaków kuchni regionalnej z nutą nowoczesności oraz wybór najwyższej jakości produktów sprawiły, że Restaurant & Bar Cristal jako jedyna restauracja na Podlasiu otrzymała rekomendację organizacji Slow Food. Została również wyróżniona największą ilością punktów na Podlasiu według żółtego przewodnika Gault & Millau.

Best Western Hotel Cristal w Białymstoku to czterogwiazdkowy obiekt, który może pochwalić się ponad 65-letnią tradycją. Hotel położony jest w samym centrum miasta, w pięknej okolicy przy ulicy Lipowej. W sąsiedztwie znajduje się miejski rynek, zabytkowy ratusz, liczne sklepy, restauracje, banki oraz kluby. Hotel dysponuje 88 pokojami. W zależności od preferencji goście mają do dyspozycji pokoje typu: Apartament, pokoje Comfort lub Standard oraz pokoje rodzinne.

W 2019 roku obiekt znalazł się w gronie 100 najlepszych hoteli w Polsce, a w 2018 roku sieć Best Western przyznała Hotelowi nagrodę Best Customer Service za najlepszą obsługę gości, a restauracji hotelowej Best Breakfast za najlepsze śniadania wśród hoteli sieci Best Western w Polsce.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione