Bezpłatne wejście na Bocuse d’Or Poland 2019

Udostępnij artykuł
Do 15 listopada można się bezpłatnie zarejestrować, by móc oglądać z bliska zmagania sześciu utalentowanych szefów kuchni podczas tegorocznej selekcji Bocuse d’Or Poland.

21 listopada w Krakowie w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej sześciu znakomitych szefów kuchni (Łukasz Budzik, Ernest Jagodziński, Jakub Kasprzak, Krzysztof Nawrocki, Michał Stężalski oraz Mateusz Suliga) w asyście swoich pomocników stanie do rywalizacji o miano najlepszego, otwierając sobie tym samym drogę do europejskich finałów w Tallinie 2020.

Sam konkurs będzie z pewnością nie lada widowiskiem okraszonym wieloma towarzyszącymi atrakcjami. Poza podglądaniem kandydatów przy pięć i półgodzinnej pracy na stanowiskach będzie można obcować z szefami z ekskluzywnego stowarzyszenia Bocuse d’Or Winners, czyli najznakomitszymi szefami kuchni światowej rangi, zwycięzcami tego najlepszego konkursu kulinarnego na świecie. W jury poza wielkimi autorytetami z naszego kulinarnego podwórka zasiądą zagraniczni szefowie z gwiazdkami Michelin oraz Prezydenci z europejskich Akademii Bocuse d’Or – zapewniają organizatorzy.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – SIERPIEŃ-WRZESIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

W strefie partnerskiej odbędą się pokazy i degustacje wyjątkowych polskich produktów. Z pewnością na odwiedzających czekać będzie mnóstwo niespodzianek, dlatego już dziś należy wpisać sobie w kalendarz datę 21 listopada. Dobrą wiadomością dla wszystkich zainteresowanych oglądaniem zmagań kulinarnych gigantów jest informacja, iż wejście na konkurs Bocuse d’Or Poland 2019 jest bezpłatne po wcześniejszym zarejestrowaniu się na stronie Targów Horeca. Bezpłatna rejestracja jest możliwa do 15 listopada.

Jedyne co należy zrobić, to poprawnie wypełnić formularz i wyrazić wszystkie zgody marketingowe – wtedy każdy zarejestrowany otrzyma bezpłatny voucher upoważniający do wejścia na targi a tym samym na konkurs.

Poniżej link do rejestracji:
https://horeca19.exposupport.pl/visitor/register

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione


Opublikowano: 16.10.2019
Aktualizacja: 17.10.2019