Blycolin z kolejną, ważną umową

Udostępnij artykuł
Na początku tego roku grupa Tatry Mountain Resorts, w skład której wchodzą cztery hotele położone w malowniczych, górskich rejonach Słowacji, podpisała umowę z firmą Blycolin Textile Services. Renoma oraz profesjonalne zarządzanie tekstyliami przez Blycolin dotarły nawet do naszych południowych sąsiadów.

Podobny język, kultura, piękne walory przyrodnicze oraz niewielkie odległości do pokonania sprawiają, że słowackie Tatry odwiedza bardzo dużo gości z Polski. Co raz więcej z nich dysponuje budżetem, pozwalającym na zakwaterowanie w prestiżowych obiektach noclegowych.

Firma Tatry Mountain Resorts została założona w 1992 roku. Obecnie zarządza między innymi hotelami Stary Smokovec, FIS, Gandhotel Praha i Grandhotel Jasna. Jej misja to ciągłe podnoszenie poziomu świadczenia usług turystycznych i hotelarskich. Dzięki licznym inwestycjom w infrastrukturę noclegową i rozrywkową na terenie Słowacji oraz Polski, wzrasta liczba zadowolonych klientów a także akcjonariuszy. Również współpraca z firmą Blycolin wpłynie na poziom zadowolenia klienta, bo czy może być coś lepszego po dniu pełnym wrażeń od komfortowego snu w najwyższej jakości pościeli ?

ŚWIAT HOTELI
LUTY-MARZEC 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 27.03.2019
Aktualizacja: 08.05.2019