Bogusław Linda w reklamie burgera McCrispy® od McDonald’s

Udostępnij artykuł

Znany ze swoich kultowych ról, Bogusław Linda bierze udział w reklamie McDonald’s®, gdzie prezentuje swój… niezwykły taniec. Nowa kampania marki skoncentrowana jest wokół nieodkrytych talentów, które drzemią w każdym z nas. McDonald’s to sieć restauracji, znana z burgerów z wołowiną, frytek oraz kawy, ale nie wszyscy wiedzą, że można w niej również zjeść i chrupiącego kurczaka. Wszystko zmieni się wraz z premierą burgera McCrispy. 

29 marca do stałej oferty restauracji McDonald’s dołączyły dwa nowe burgery z kurczakiem – McCrispy i McCrispy Supreme. Premierze najnowszej linii produktów McDonald’s towarzyszy oryginalny spot reklamowy, w którym możemy zobaczyć Bogusława Lindę. Wybór aktora do najnowszej kampanii marki nie jest przypadkowy. Aktor prezentuje taniec, a McDonald’s debiutuje z nową linią McCrispy .

Już w pierwszych sekundach spotu widzimy Bogusława Lindę, który niesiony dźwiękami muzyki zaczyna coraz śmielej poddawać się jej rytmom, rozpoczynając niezwykłą choreografię. Kto by pomyślał, że on tak tańczy?

Nowy burger to McCrispy z kawałkiem piersi z kurczaka w panierce w towarzystwie świeżej sałaty i pomidora oraz kremowego sosu miodowo-musztardowego. Burger dostępny jest również w wersji Supreme z dodatkiem topionego sera cheddar, świeżych warzyw oraz sosu miodowo-musztardowego o dymnym aromacie.

Źródło: McDonald’s

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 30.03.2023
Aktualizacja: 30.03.2023