CAD świętuje 100. rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę

Udostępnij artykuł
Chopin Airport Development (CAD) dołączył do firm i instytucji, które uczestniczą w projekcie „Niepodległa”. By upamiętnić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, CAD przygotował baner o powierzchni ponad 400 mkw., który zawisł dziś na szczytowej ścianie należącego do Spółki hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, zlokalizowanego bezpośrednio przy Lotnisku Chopina.

Komunikacja na hotelu Courtyard powstała we współpracy Spółki z Biurem Programu „Niepodległa”, organizatorem obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości Polski. Projekt „Niepodległa” ma być zaczątkiem budowania trwałej narracji o wartościach obecnych w całej historii Polski, wyróżniających naszą tożsamość narodową na tle innych narodów: dążeniu do wolności, poszanowaniu godności i praw człowieka oraz solidarności.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO HOTELARZY
> link do aktualnego numeru <

– Postrzegamy uczestnictwo w programie Niepodległa jako okazję do świętowania historycznego wydarzenia, ale także jako zachętę do patrzenia w przyszłość – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes CAD. – Jest to dla nas ważna okazja do mówienia o wolności, rozumianej jako wolność prowadzenia biznesu czy wolność rozwoju dla jednostek i dla firm.

Komunikacja wizualna przedstawiają chłopca puszczającego samolot – zabawkę powstała z myślą o motywach, które przyświecają programowi „Niepodległa”. W bawiącym się dziecku pokazujemy beztroskę i spokój, o które walczyły pokolenia Polaków sto lat temu a którymi możemy cieszyć się dziś. Sam baner natomiast nawiązuje również do lotnictwa, które jest niezwykle ważne dla firmy CAD, której hotele są zlokalizowane głównie w pobliżu polskich lotnisk.

– Lokalizacja banneru na szczytowej ścianie hotelu Courtyard pozwala na dotarcie do tysięcy osób, które codziennie korzystają z Lotniska Chopina – mówi prezes CAD. – Cieszymy się, że w ten sposób możemy przyczynić się do poszerzenia świadomości dotyczącej historii Polski, również wśród cudzoziemców odwiedzających nasz kraj.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.