Cafe Słodziak w Galerii Bemowo

Udostępnij artykuł

W sobotę 11 marca 2023 roku do grona najemców warszawskiego centrum handlowego dołączyła kolejna marka. Cafe Słodziak  to kawiarnia, w której można spotkać się z całą rodziną i przyjaciółmi w otoczeniu słodkości.

Nowa kawiarnia to przestrzeń dla każdego. Menu jest dostosowane do każdej grupy wiekowej. Zaczynając od najmłodszych, którym zapewne zasmakują lody kuleczkowe Mini Melts. Bubble tea, przyrządzane na bazie świeżo parzonej herbaty, to propozycja dla nieco starszych, a dla dorosłych profesjonalni bariści zaserwują kawę Costy.

W ofercie Cafe Słodziak można również znaleźć rozmaite desery lodowe na bazie lodów rzemieślniczych oraz codziennie wypiekane świeże ciasteczka i ciasta. Kawiarnia o powierzchni 50 mkw jest zlokalizowana jest na parterze, obok Pizza Hut.

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35 tys. mkw. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi. Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

Źródło: Galeria Bemowo

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 13.03.2023
Aktualizacja: 13.03.2023