Christian Schwenke dyrektorem Saski Krakow – Curio Collection by Hilton

Udostępnij artykuł
Wybrano dyrektora Hotelu Saskiego w Krakowie, który od połowy roku będzie działał pod marką Curio Collection by Hilton. W obiekcie aktualnie odbywają się prace modernizacyjne. Christian Schwenke dotychczas – przez ponad dziesięć lat – związany był z Hilton Prague Old Town.
Christian Schwenke

Christian Schwenke od 2001 roku pracuje w hotelach należących do sieci Hilton – w Niemczech, Belgii i na Węgrzech. Ostatnio od marca 2017 pełnił funkcję General Managera w Hilton Prague Old Town.

Nieruchomość zlokalizowana jest w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, w pobliżu Rynku Głównego. Po przebudowie i modernizacji, w hotelu dostępnych będzie 113 pokoi, pomieszczenia wspólne i sala koncertowa, którą będzie można wynająć. Znajdzie się także elegancka restauracja oraz bar. Goście będą mieli do dyspozycji basen, centrum spa, a także fitness.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Hotel Saski, w którym zatrzymywali się goście odwiedzający Kraków przez niemalże 200 lat, w XIX wieku był częścią najważniejszych wydarzeń w kulturalnej stolicy Polski. Hotel posiada wspaniałą salę koncertową, w której występowali m.in. kompozytorzy Ferenc Liszt i Johannes Brahms.

Wszystkie hotele należące do marki Curio Collection należą do programu Hilton Honors, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego obejmującego 14 marek światowej klasy hoteli Hilton. Członkowie programu, którzy dokonują rezerwacji bezpośrednio przez dedykowane kanały Hilton mają dostęp do zniżek członkowskich, darmowego Wi-Fi, a także do dodatkowych udogodnień dostępnych dzięki aplikacji mobilnej Hilton Honors.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.01.2022
Aktualizacja: 02.03.2022