Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront z nagrodą Platinum Circle Award 2023

Udostępnij artykuł

Coroczny program Marriott Select Brands Awards docenia i świętuje wybitne osiągnięcia obiektów hotelowych, jak i osób indywidualnych w hotelach Marriott International na całym świecie. Nagrody przyznawane są najlepszym pracownikom oraz hotelom za ich zaangażowanie w dążenie do doskonałości.  “Jeśli zadbasz o swoich współpracowników, oni zadbają o klienta, a klient będzie wracał…” to słynne słowa założyciela sieci J. Willarda Marriotta, które idealnie odzwierciedlają ideę i cel międzynarodowej firmy.

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront został wyróżniony jako jeden z najlepszych hoteli marki Select Brands na całym świecie pod względem opinii gości. Większość punktów branych pod uwagę dotyczy oceny polecenia hotelu do ponownej wizyty, którą każdy gość może dobrowolnie przesłać za pośrednictwem ankiety po swoim pobycie. Pozostałymi ważnymi wskaźnikami są wyniki corocznego audytu marki, jakość i stan utrzymania hotelu w różnych aspektach oraz wiele innych kluczowych parametrów ocenianych przez spółkę Marriott International. Hotel otrzymuje nagrodę po raz czwarty za miniony rok 2023. Od czasu otwarcia hotelu po pandemii oraz przejęciu go przez firmę Hotel Co 51 Poland Sp. z o.o. otrzymał już 3 nagrody: Gold Circle Award 2022, Hotel of the Year 2021 oraz Overall Performer Award 2021.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli maj-czerwiec

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni każdemu pracownikowi, którzy przez poprzedni rok przyczynili się do zdobycia tej nagrody. Nagroda jest przyznawana nielicznym obiektom, dlatego tym samym jest nam niezmiernie miło, że 4. statuetka będzie widnieć obok poprzednich. To ogromny zaszczyt dla nas, że znaleźliśmy się na tej liście. Wierzę, że dalej będziemy mogli kontynuować nasze silne relacje z gośćmi i zapewniać najwyższy poziom usług. Ponowne wyróżnienie to świadectwo ciężkiej pracy i zaangażowania w niegasnącą gościnność. Uznanie naszego obiektu napędza nas i daje wiele satysfakcji, a także radości z wykonywanego zawodupowiedziała dyrektor generalna, Aneta Stępkowska.

Źródło: Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.07.2024
Aktualizacja: 01.07.2024