Czas na bokserskie emocje w Nosalowym Dworze

Udostępnij artykuł
6 października u podnóża Tatr w Nosalowy Dwór Resort & Spa, odbędzie się wielka gala boksu zawodowego – Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 4. To jedyne takie wydarzenie w regionie, którego koncepcja idealnie wpisuje się przestrzeń Centrum Kongresowego zlokalizowanego w hotelu.

Sala Gerlach o powierzchni 1250 mkw. została zaprojektowana również z myślę o organizacji tak skomplikowanych realizacji. Ogromna przestrzeń przeznaczona dla 1,2 tys. osób tego wieczoru zmieni się w emocjonujące spotkanie sportowe na wielką skalę.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

To już druga edycja KnockOutBoxing, które jest kontynuacją współpracy pomiędzy Nosalowym Dworem a KnockOut Promotions – najlepszym promotorem boksu w kraju. W ubiegłym roku główną atrakcją wieczoru była walka Macieja Sulęckiego – czołowego pięściarza świata wagi średniej – który w widowiskowym stylu znokautował Meksykanina Michiego Munoza. W tegorocznej gali w walce wieczoru wystąpi mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Diablo Włodarczyk, którego rywalem będzie Amerykanin Al Sands (20 – 3, 18 KO) – pięściarz nazywany Haitańską Pokusą (z 20 zwycięskich walk aż 18 rozstrzygnął przed czasem).

W Zakopanem na ringu zaprezentują się także m.in. Fiodor Czerkaszyn, Patryk Szymański, Damian Kiwior i Łukasz Różański. Bezpośrednia transmisja z gali odbędzie się w TVP Sport i TVP 1.

Szczegółowe informacje o Gali:

www.nosalowy-dwor.eu/nosalowy-dwor-boxing-night

www.knockout.pl/

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 02.10.2018
Aktualizacja: 02.10.2018