Dobry Hotel partnerem akcji charytatywnych

Udostępnij artykuł

W warszawskim obiekcie H15 Boutique (zarządzanym przez Dobry Hotel) odbyły się sesje zdjęciowe do dwóch projektów wspierających działalność Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.

H15 Boutique
H15 Boutique

Kalendarz Gwiazd to coroczna inicjatywa dobroczynna redakcji Businesswoman & Life. Misją projektu jest zgromadzenie środków. W całości zostają przeznaczone na rozwój działań organizacji i instytucji pomagających ludziom na różnych płaszczyznach. Jednym z partnerów tegorocznej edycji jest Dobry Hotel. Grupa udostępniła wnętrza obiektu H15 Boutique w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia sesji zdjęciowych do dwóch kalendarzy. Pieniądze pozyskane z ich sprzedaży i licytacji trafią do Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, a także Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce od 1984 roku pomaga samotnym dzieciom znaleźć odpowiednią opiekę, a także zaplecze domowe. Ich celem jest zapewnienie im dogodnych warunków umożliwiających łatwiejsze wejście w dorosłe życie. Stowarzyszenie wspiera także rodziny zagrożone rozpadem lub zmagające się z różnymi trudnościami. Negatywnie wpływającymi na dorastanie należących do nich osób niepełnoletnich.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu została założona w 1991 roku przez Profesora Zbigniewa Religę – wybitnego polskiego lekarza, który jako pierwszy w Polsce przeprowadził udaną operację przeszczepu serca. Od 30 lat Fundacja angażuje się w działania wspierające praktyczny rozwój polskiej kardiochirurgii w oparciu o nowe technologie i techniki specjalistyczne, a także inicjatywy edukacyjne związane z tym obszarem.

Każdego roku w tworzenie Kalendarza Gwiazd angażują się znani polscy artyści, dziennikarze, celebryci i osobistości ze świata biznesu. W projektach na rok 2022 udział wzięli m.in.: Aleksander Sikora, Ewa Gawryluk, Karolina Gorczyca, Maciej Kurzajewski, Urszula Radwańska, Jacek Rozenek, a także wiele innych rozpoznawalnych postaci.

Dobry Hotel – o Grupie

Dobry Hotel to jedna z największych sieci obiektów hotelarsko-gastronomicznych w Polsce. W jej skład wchodzi 15 hoteli znajdujących się na terenie całego kraju: Arkon Park w Gdańsku, Różany Gaj, a także Longstay Premium Apartments w Gdyni,  sopockie Villa Sedan i Aqua Sopot, Dom Zdrojowy w Jastarni, Mikołajki w Mikołajkach, Altus Poznań Old Town w Poznaniu, krakowskie Hotel Unicus Kraków Old Town, H15 Palace Hotel i pięciogwiazdkowy Hotel Unicus Palace, Hotele Tatrzańska Ostoja i Aquarion w Zakopanem, a także warszawskie hotele Moxy Warsaw Praga i H15 Boutique.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.