Dostawca mebli do Uzdrowiska Kołobrzeg

Udostępnij artykuł

Nowe meble zostaną zamontowane do końca kwietnia 2010 r. Uzdrowisko Kołobrzeg kupi m.in.: łóżka kontynentalne z materacem, panele zagłówkowe, toaletki i ciągi meblowe, szafy i szafki nocne, fotele, krzesła, stoliki, ladę recepcyjną, szafy biurowe, komplety wypoczynkowe do holu i regały do magazynu.
Po powiększeniu bazy noclegowej zaplecze hotelowe Zakładu Przyrodoleczniczego to 45 pokoi. W obiekcie wykonywane są także liczne zabiegi, m.in. masaże i kąpiele.
W ostatnich miesiacach Uzdrowisko Kołobrzeg intensywnie inwestuje w obiekty noclegowe. Jak już podawał portal Horecanet.pl, w marcu 2010 roku ma zakończyc sieę remont 11 pokoi na XI piętrze w Sanatorium Uzdrowiskowym Kombatant.
Uzdrowisko Kołobrzeg SA to łącznie cztery obiekty sanatoryjne i dwa zakłady przyrodolecznicze.
 

 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 18.03.2010
Aktualizacja: 18.03.2010