DoubleTree by Hilton Łódź wznawia działalność

Udostępnij artykuł
Zespół DoubleTree by Hilton Łódź szykuje się do ponownego otwarcia. Obiekt przywita gości już w najbliższy poniedziałek, 1 czerwca. Z 10th Floor SPA można korzystać już od 18 maja. Hotel pozostawał zamknięty od 19 marca, w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju.

Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że po uruchomieniu obiektu nie możemy od razu liczyć na pełne obłożenie, ale w obecnej sytuacji staramy się robić małe kroki naprzód. Na czerwiec mamy już pierwsze rezerwacje od osób podróżujących w celach służbowych. Czekamy też na dalsze decyzje dotyczące możliwości organizacji większych spotkań. Poza tym pracujemy nad ofertą sylwestrową – informuje Dominik Chrapek, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Łódź. Jesteśmy dobrze przygotowani, chcemy zapewnić gościom i pracownikom bezpieczne warunki sanitarne, zgodne z wytycznymi i zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz Światowej Organizacji Zdrowia. Hotel od momentu pierwszego uruchomienia zajmuje czołowe miejsca w wewnętrznych rankingach międzynarodowej sieci Hilton w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki pod względem utrzymania czystości i higieny. – Cały zespół jest skoncentrowany na tym, by zadbać o komfort i jak najlepsze samopoczucie wszystkich gości hotelu – dodaje Chrapek.

DoubleTree by Hilton Łódź oferuje 200 pokoi. Na terenie znajduje się restauracja Four Colors, Golden Bar, strefa Spa&Health Club oraz centrum konferencyjne. Razem z przylegającymi do hotelu halami dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych tworzy przestrzeń konferencyjno-wystawienniczą o powierzchni 4,5 tys. mkw. Swoją stylistyką nawiązuje do filmowej historii miejsca.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 28.05.2020
Aktualizacja: 28.05.2020