Druga restauracja SBARRO na stacji paliw Amic Energy otwarta

Udostępnij artykuł

Po uruchomieniu pierwszej, pilotażowej pizzerii amerykańskiej marki Sbarro w sieci stacji Amic Energy właśnie otworzono drugą restaurację, tym razem w Kielcach przy ulicy Warszawskiej 90. Na stacji można spróbować nowej oferty pizzy serwowanej w całości i na kawałki, zarówno na miejscu, na wynos oraz w dostawie.

Sbarro pizza

Sbarro oferuje oryginalną New York Pizza XL, codziennie ręcznie robioną, ze świeżo przygotowanego i wyrabianego ciasta, 100 proc. sera mozzarella z pełnego mleka i pomidorów w stylu San Marzano. Nowojorskie pizze, stromboli i inne produkty pod marką Sbarro obecnie dostępne są na całym świecie w ponad 600 lokalizacjach. W 2023 r. planowane jest otwarcie co najmniej 50 nowych punktów w samej Europie.

Dwa koncepty na jednej stacji

Stacje paliw AMIC Energy są wyłącznym franczyzobiorcą restauracji Sbarro w Polsce. Projekt jest unikalny, ponieważ to jedyna sieć, w której będą obecne aż dwa globalne koncepty gastronomiczne w jednym miejscu – Sbarro oraz Subway.

Co w ofercie Sbarro w Kielcach?

Pizza jest dostępna w trzech rozmiarach: 30/35/43 cm, a proponowane smaki to: Pepperoni, klasyczna Margherita, a także sześć innych smaków, w tym także wersja wegetariańska.

Niezwykle cieszy nas fakt, że po raz kolejny oferujemy klientom innowacyjne rozwiązanie, które mamy nadzieję sprawi, że kolejne wizyty będą budziły jeszcze bardziej pozytywne doświadczenia z odwiedzin na naszych stacjach. W tegorocznych planach zamierzamy otworzyć kolejne restauracje Sbarro na stacjach w Polsce i zaskakiwać naszych klientów szeroką ofertą – komentuje Irmina Karpińska, dyrektor marketingu i sprzedaży pozapaliwowej w Amic Polska.

Na tym jednak oferta Sbarro się nie kończy. Dostępne będą także Stromboli – włoski przysmak w postaci zawijanej pizzy, wypełniony dodatkami zapieczonymi w serach mozzarella, cheddar i ricotta.

Dla kogo oferta Sbarro?

Z tego menu skorzystać będą mogli nie tylko odwiedzający stację. Oferta będzie dostępna również z dostawą przez platformy Uber Eats, Glovo oraz Pyszne.pl. AMIC Energy w Kielcach skieruje również specjalną ofertę Sbarro dla studentów, którzy za okazaniem legitymacji studenckiej odbiorą dedykowany rabat na całe menu.

Uroczyste otwarcie już w kwietniu

5 kwietnia 2023 r. na stacji AMIC Energy w Kielcach zaplanowany jest Grand Opening Sbarro.
W tym dniu na klientów odwiedzających stację będą czekały atrakcje, m.in. koło fortuny z nagrodami, degustacja oferty Sbarro oraz specjalne rabaty na paliwo i produkty ze sklepu.

Źródło: Amic Energy

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 27.03.2023
Aktualizacja: 27.03.2023