Dwór Kaliszki z nowym dyrektorem generalnym

Udostępnij artykuł

Sezon letni Dwór Kaliszki na Mazurach rozpoczyna z nowym dyrektorem generalnym. Został nim Mohamed Soliman Elsayed Hasabou. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w branży hotelarsko-gastronomicznej, w tym 20 lat sprawował kierownicze stanowiska w luksusowych hotelach w Zatoce Perskiej i Afryce.

Mohamed Soliman Elsayed Hasabou od wielu lat związany jest również z Polską. Pracował jako niezależny konsultant biznesowy w Krakowie. Mohamed Elsayed wykorzysta uroki staropolskiej gościnności i połączy je z najwyższymi międzynarodowymi standardami opieki nad gośćmi.

Dwór Kaliszki to miejsce na Mazurach stworzone z sercem i pasją przez prywatnych inwestorów. Wyremontowany zabytkowy Dwór dysponuje 22 pokojami i otoczony jest 3 hektarowym historycznym parkiem krajobrazowym z królującymi 300-letnimi dębami. Teren parku jest ogrodzony i znajduje się tam wiele niezależnych stref relaksu, a także aktywności. W tym basen, staw, kort tenisowy, pool bar, altana grillowa, miejsce na ognisko, a także eco-garden z własnymi warzywami i owocami. W Dworze można skorzystać z zabiegów SPA. Zjeść dania kuchni slow-food w Restauracji. Odpocząć w sali kominkowej lub herbaciarni lub posłuchać muzyki w barze w zabytkowych piwnicach.

Nowy dyrektor o miejscu

Z Polską jestem związany już od dłuższego czasu i cieszę się, że teraz mogę zarządzać obiektem z ponad 200 letnią historią. Chciałbym w Dworze Kaliszki na Mazurach stworzyć naszym Gościom idealne warunki do wypoczynku i relaksu. Po okresie pandemii przed nami kolejny trudny okres związany z sytuacją geopolityczną, a także wzrostem cen. Wierzę, że razem z właścicielami Dworu Kaliszki oraz zespołem pracowników podniesiemy standard obsługi na najwyższy możliwy poziom. Mazurska przyroda, zieleń, a także spokój już mnie zauroczyły. Wiem także, że turyści doceniają walory Mazur i wielu z nich doceni odpoczynek w kameralnej atmosferze Dworu Kaliszki. Bez tłoku, z dala od zgiełku miasta, w pięknym otoczeniu tworzącym historię Polski – powiedział Mohamed Elsayed.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.