Dyrektor Hampton by Hilton Olsztyn wybrana

Udostępnij artykuł
Stanowisko objęła Aneta Olechno. Pierwszy sieciowy hotel tej marki na Warmii i Mazurach zostanie otwarty w drugim kwartale 2020 roku i będzie zarządzany przez VHM Hotel Management.

Przez ostatnie sześć lat Aneta Olechno była związana z obiektem Golden Tulip Gdańsk Residence, gdzie od otwarcia obiektu zarządzała operacyjnie na stanowisku zastępcy dyrektora hotelu. Wcześniej w latach 2010-2012 pracowała w Qubus Hotel jako zastępca dyrektora Qubus Hotel Gdańsk, a później dyrektor Qubus Hotel Wrocław. Doświadczenie standardów sieciowych w gastronomii zdobywała natomiast za granicą, gdzie jako manager zarządzała kawiarniami Starbucks w prestiżowej, londyńskiej dzielnicy Mayfair.

>>> HOT NEWS: AMARO OTWIERA RESTAURACJĘ W ZAKOPANEM <<<

Hampton by Hilton Olsztyn to część nowej, wielofunkcyjnej inwestycji Centaurus. Hotel zlokalizowany w centrum miasta na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Głowackiego, w bliskim sąsiedztwie planetarium i obserwatorium astronomicznego, będzie dysponował 105 pokojami, salą konferencyjną, restauracją oraz całodobową siłownią. Inwestorem kompleksu Centaurus jest spółka Warmia Inwestment.

To trzeci hotel marki Hampton by Hilton prowadzony przez spółkę VHM Hotel Management, obok Hampton by Hilton Gdańsk Old Town oraz Hampton by Hilton Łódź.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.11.2019
Aktualizacja: 18.11.2019