Dyrektor nowo powstającego Hampton by Hilton Łódź wybrana

Z dniem 1 października br. stanowisko dyrektor hotelu Hampton by Hilton w Łodzi objęła Joanna Płauszewska-Deka. Otwarcie planowane jest na drugi kwartał 2020 roku.

Joanna Płauszewska-Deka pełniąc tę funkcję odpowiedzialna będzie m.in. za właściwe zarządzanie obiektem, nadzór nad pracą personelu hotelowego, optymalizację wyniku finansowego, współpracę z franczyzodawcą oraz zapewnienie realizacji standardów sieci Hilton w obiekcie.

Nowa dyrektor związana jest z branżą hotelarską od 1998 roku, kiedy to rozpoczęła pracę w łódzkim Grand Hotelu. Następnie doświadczenie zdobywała w warszawskich hotelach należących do międzynarodowych sieci: Starwood, Marriott, Intercontinental Hotels Group, gdzie pełniła m.in. funkcję z-cy dyrektora sprzedaży. Od 2009 roku związana była z firmą Satoria Group na stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu całej sieci.

W 2014 r. wróciła do rodzinnego miasta Łodzi, gdzie przez trzy lata pracowała jako dyrektor sprzedaży i marketingu w hotelu DoubleTree by Hilton. Przez ostatnie dwa lata związana z łódzką spółką EXPO- Łódź, odpowiedzialna była za strategię marketingową obiektu, a także sprzedaż powierzchni wystawienniczo-konferencyjnych.

Hampton by Hilton Łódź zlokalizowany jest w samym sercu Łodzi u zbiegu ulic Piotrkowskiej i Mickiewicza. Dysponował będzie 149 pokojami, trzema salami konferencyjnymi z możliwością łączenia, całodobową, w pełni wyposażoną siłownią i łóżkami dla sportowców o długości 2,10m.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.