Dyrektor operacyjny w Crowne Plaza Warsaw oraz Holiday Inn Express Warsaw – The HUB wybrany

Z początkiem kwietnia, Jarosław Osmolik – dotychczasowy dyrektor Food & Beverage w InterContinental Warszawa – objął funkcję dyrektora operacyjnego oraz zastępcy dyrektora generalnego w nowo powstającym kompleksie hoteli Crowne Plaza i Holiday Inn Express Warsaw- The HUB.

Jarosław Osmolik przygodę z gastronomią rozpoczął w 1998 roku, pracując na luksusowym statku pasażerskim Renaissance Cruise Lines. W kolejnych latach doskonalił umiejętności w znanych sieciach hotelowych, w 2002 roku zaczął pracę w warszawskim hotelu Hyatt, gdzie w 2007 został zastępcą dyrektora F&B, a w latach 2010- 2013 był związany z pięciogwiazdkowym hotelem Westin jako menadżer operacyjny działu F&B.

Swoją współpracę z siecią IHG® (InterContinental Hotels Group) rozpoczął w 2013 roku, kiedy został dyrektorem F&B warszawskiego hotelu InterContinental, z powodzeniem nadzorując działania dwóch restauracji hotelowych, baru, kawiarni, room service’u oraz obszernego działu bankietów i usług cateringowych.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Dwumarkowy obiekt powstaje w centrum Warszawy, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic miasta, przy Rondzie Daszyńskiego. The Warsaw HUB, innowacyjny projekt firmy Ghelamco Poland, będzie unikalnym połączeniem funkcji hotelowych, biurowych oraz handlowych z przyjazną komunikacją, jaką zapewni bezpośrednie połączenie budynku tunelem ze stacją metra.

Oba hotele- Holiday Inn Express Warsaw – The HUB oraz Crowne Plaza Warsaw- the HUB należą do jednej z największych sieci hotelowych na świecie- IHG® (InterContinental Hotels Group), a marka Crowne Plaza w kompleksie The HUB pojawi się w Polsce po raz pierwszy. Hotele zaoferują w sumie 430 komfortowych pokoi, centrum konferencyjne o powierzchni ponad 1400 metrów kwadratowych, niezwykły Sky Bar z tarasem zlokalizowanym na 21-ym piętrze wieżowca, z którego będzie można podziwiać panoramę Warszawy, oraz współczesna restauracja Nova Wola z oryginalną ofertą polskich i międzynarodowych dań.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.