Działania Satoria Group w dobie pandemii

Udostępnij artykuł
Jak każda firma z branży Satoria zmaga się ze skutkami pandemii, jednak nie rezygnuje z rozwoju. Jeszcze w tym roku VHM Hotel Management rozpocznie zarządzanie kolejnymi hotelami Hampton by Hilton: w Łodzi i Olsztynie. Biavita przyjmuje kuracjuszy komercyjnych, jak i instytucjonalnych, a RT Hotels, po podwyższeniu standardu do Best Western Plus Old Town Kraków, zmodernizowało 18 pokoi Jazz.
Wiz. Hampton by Hilton Łódź

Kluczowym aspektem rozwoju pozostają inwestycje w kapitał ludzki. Nowe wytyczne dotyczące bezpieczeństwa wdrażane są poprzez ciągłe szkolenia kadry pracowniczej oraz szczegółowe i dokładne dostosowywanie wszystkich obiektów. Szybkie wdrożenia zmodyfikowanych standardów spotykają się z pozytywnym odbiorem wśród gości, co pozwala bezpiecznie planować kolejne działania operacyjne. Spółka czerpie wiedzę i doświadczenie z dojrzałych rynków dzięki międzynarodowym markom swoich hoteli.

Satoria Group to jeden polskich liderów branży hotelarskiej. Od 65 lat oferuje podróżnym prawdziwie gościnną obsługę i zakwaterowanie. Poprzez swoje spółki zależne – Biavita, RT Hotels, VHM Hotel Management – grupa zarządza ośmioma hotelami klasy biznes i klasy turystycznej działającymi pod markami Best Western, Best Western Plus, Hampton by Hilton, START hotel i RT Hotels. W swoim portfolio posiada także sanatorium Biavita w Augustowie z szerokim zakresem usług medycznych.

W obecnej sytuacji pandemii realizuje operacje hotelowe dopasowując je do wytycznych m.in. IGHP i GIS. Stając przed nowymi wyzwaniami skupia się na budowaniu zaufania i odpowiedzialności – kluczowych wartości Satoria Group. Spółka zdecydowała się utrzymać miejsca pracy w swoich obiektach. Dzięki tej decyzji każdy zespół działa dzisiaj w pełni efektywnie.

Gościnność, troska i dbałość o bezpieczeństwo wykraczają daleko poza drzwi hoteli. Działania CSR od wielu lat stanowią nieodłączny element funkcjonowania grupy . Aktywnie wspierane są organizacje charytatywne – po raz kolejny zorganizowana została zbiórka w ramach akcji Paczka dla Seniora. W tym szczególnym czasie zdecydowaliśmy się również uhonorować wszystkich medyków poprzez specjalną ofertę w obiektach spółki. Projekt „1000 pokoi dla Służby Zdrowia” jest aktywnie promowany nie tylko przez naszą firmę, ale również w ramach współpracy z regionalnymi ośrodkami turystycznymi.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.05.2020
Aktualizacja: 18.05.2020