Dzień kawy w Warszawie – 50 kaw gratis od The Hot Spot Cafe

Udostępnij artykuł

29 września obchodzimy Dzień Kawy w Polsce. Do tego święta przygotowuje się również młodziutka sieć kawiarni The Hot Spot Cafe, która zaprasza na 50 kaw gratis! Darmowy napój można odebrać na hasło “dzień kawy”.

Jako gratisowa, została wybrana gwiazda jesieni – czyli Dyniowa Latte, która jest robiona na puree dyniowym, z korzennymi przyprawami i pestkami dyni. Dostępna jest zarówno na ciepło jak i na zimno.

Adresy kawiarni w Warszawie:
Mińska 45, Praga
Dygata 3, Żoliborz

The Hot Spot Cafe – to sieć kawiarni, która została stworzona z myślą o klientach poza centrum dużych miast, żeby zaspokoić jego lokalne potrzeby. 

Symbolem kawiarni są Leniwce, ich wyczilowany styl życia. “Śpiesz się powoli, a unikniesz błędów” – mówi słowami Sofoklesa #leniwyguru. Metafora Leniwca ma na celu stworzenie safe space bez stresu dla mieszkańców stolicy.

Menu kawowe The Hot Spot Cafe wyróżniają kawy świata, które podawane są tak jak w ich krajach pochodzenia. Na przykład można poznać skandynawską tradycję picia kawy z serem, zamawiając kawę Kafeost, lub chińską kawę z herbatą Yuan Yang.

The Hot Spot Cafe działa jak kawiarnia-bistro i podaje również śniadania i lunche.

Wypracowaliśmy super menu śniadań, żeby odpowiadać wysokiemu poziomowi gastro w Warszawie. Cały czas go też rozwijamy i niedługo wprowadzimy sezonowe pozycje, żeby częstować gości sezonowymi produktami prosto z ogrodu. – mówi współzałożycielka sieci Mariana Ilashchuk.

Kawiarnie The Hot Spot rozwijają się poza centrum stolicy dla lokalnych potrzeb mieszkańców różnych dzielnic Warszawy. Dlatego w kawiarniach jest indywidualny, przyjacielski stosunek do gości, spokojna atmosfera, są miejsca żeby posiedzieć przy laptopie i popracować.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Źródło: The Hot Spot Cafe

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 28.09.2023
Aktualizacja: 28.09.2023