Elbest Hotels członkiem IGHP

Udostępnij artykuł
10 obiektów ogólnopolskiej sieci Elbest Hotels z 715 pokojami dołączyło w październiku do grona członków Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Nowymi członkami Izby zostało sześć hoteli, dwa ośrodki wczasowo-wypoczynkowe oraz dwa ośrodki sportu i rekreacji z sieci Elbest Hotels.

Certyfikaty potwierdzające członkostwo w Izbie otrzymał czterogwiazdkowy Hotel Krynica mieszczący się w Krynicy Zdroju oraz trzygwiazdkowe: Hotel Wolin w Międzyzdrojach, Hotel Rychło, który znajduje się w Bogatyni, Hotel Solina w Myczkowcach pod Soliną, Hotel Sport w Bełchatowie oraz Hotel Wodnik w Słoku koło Bełchatowa, a także ośrodek Złoty Sen, Dom Wypoczynkowy Bełchatów, OSiR Wawrzkowizna i CSiR Krasnobród.

Jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do IGHP. Członkostwo w Izbie daje nam nadzieję na podniesienie jakości świadczonych usług. Ten ważny dla nas krok jest jednym z kierunków współpracy z branżą turystyczną w Polsce – powiedział Jarosław Nowak, który w czerwcu objął stanowisko prezesa zarządu sieci Elbest Hotels.

Ogólnopolską sieć hotelową Elbest Hotels tworzą zarówno hotele, jak i obiekty ekonomiczne położone w całej Polsce. Łącznie w 10 obiektach znajduje się blisko 1900 miejsc noclegowych oraz ponad 2500 profesjonalnie przygotowanych miejsc konferencyjnych.

Cieszymy się, że grono naszych członków sukcesywnie się zwiększa. Stanowi to dla nas potwierdzenie słuszności podejmowanych inicjatyw i działań – powiedział Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.11.2019
Aktualizacja: 04.11.2019