Europejski obsypany nagrodami

Udostępnij artykuł
2018 był dla Europejskiego rokiem nowego otwarcia. Po kilkuletniej rewitalizacji powstał wielofunkcyjny budynek, który w czerwcu uroczyście otworzył swoje drzwi dla biznesu, turystów i Warszawiaków. Mieszczący się w nim hotel Raffles Europejski Warsaw, z miejsca wpisał Warszawę na mapę najbardziej prestiżowych destynacji turystycznych świata. Zwieńczeniem pierwszego półrocza działalności obiektu jest deszcz prestiżowych nagród, jakimi obsypano Europejski.

Już dwa miesiące po otwarciu, pięciogwiazdkowy hotel Raffles Europejski Warsaw znalazł się wśród najwspanialszych miejsc 2018 r. magazynu „TIME” („World’s Greatest Places 2018”), tworzonej na podstawie rekomendacji redaktorów i ekspertów z całego świata. To niebywałe wyróżnienie zwróciło uwagę opinii międzynarodowej nie tylko na hotel, ale również na Polskę i Warszawę.

Ostatnio Raffles Europejski Warsaw otrzymał kolejne, ogromne międzynarodowe wyróżnienie. Brytyjski magazyn „Tatler”, poświęcony modzie i tematom lifestylowym, umieścił hotel w tegorocznym przewodniku „Tatler Travel Guide 2019” dzięki któremu Raffles Europejski Warsaw znalazł się w gronie 101 najlepszych hoteli na świecie.

– Rozpiera nas duma, że Europejski zyskał uznanie zarówno opinii publicznej jak i ekspertów z różnych sektorów: od nieruchomości i architektury przez hotelarstwo aż po design. Ogromnie cieszy nas fakt, że to miejsce od razu pokochali mieszkańcy Warszawy, lokalny biznes, turyści i międzynarodowe środowiska opiniotwórcze. To zaszczyt móc stworzyć na nowo miejsce – ikonę Warszawy – które wzbudza tyle pozytywnych emocji – mówi Julien Barbotin Larrieu, prezes zarząd spółki HESA będącej inwestorem obiektu.

akteru praskiej dzielnicy i kompleksu Centrum Praskie Koneser.

ŚWIAT HOTELI
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

 

Opublikowano: 28.01.2019
Aktualizacja: 29.01.2019