Finał konkursu Miss Polonia w Nosalowym Dworze

Udostępnij artykuł

Przed nami wielki finał najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce – Miss Polonia 2023. Gala odbędzie się już w piątek, 30 czerwca w Centrum Kongresowym „Gerlach”, w Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem.

Miss Polonia 2023 w Nosalowym Dworze

W wyborach bierze udział 20 kandydatek z całej Polski. Jedna z nich zostanie 44. w historii laureatką Miss Polonia i przejmie koronę z rąk Krystyny Sokołowskiej!

Zdobywczyni tytułu i kultowej, bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych, będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie w tym Miss World. Czy będzie miała szansę powtórzyć sukces Miss Polonia z 2019 roku, Karoliny Bielawskiej, która wygrała wybory Miss Świata? Tego dowiemy się niebawem!

Wielką galę poprowadzą Izabella Krzan, Aleksander Sikora, Mateusz Szymkowiak oraz aktualna Miss Polonia, Krystyna Sokołowska! Wśród gwiazd muzycznych na scenie zobaczymy Dodę, Dominika Dudka i zespół Komodo.

W jury, które wybierze nową Miss Polonia zasiądą znane osobowości medialne, znawcy świata piękna oraz artyści, m.in.: Karolina Bielawska – Miss World, Sandra Kubicka, Aleksander Baron, Harry Jefferson, Daniel Borzewski oraz laureatki konkursu Miss Polonia z lat ubiegłych: Joanna Michalska (1990), Agata Biernat (2017), Milena Sadowska (2018) i Natalia Gryglewska (2021).

W trakcie gali kandydatki zaprezentują się w kilku pokazach mody m.in. kolekcji Monnari – Partnera Głównego Konkursu Miss Polonia 2023, sukni koktajlowych projektu Andżeliki Chruścińskiej, sukniach ślubnych Ślubne Atelier Łukasz Przychodzeń, sukniach wieczorowych Madonna Atelier, sukniach z kolekcji Alette by Ewelina Dec, a także w pokazie strojów sportowych Gym Glamour, kolekcji bielizny Donna, kostiumach kąpielowych Gabbiano oraz kolekcji Saway. Gospodarzem finału tegorocznej edycji konkursu Miss Polonia jest Nosalowy Dwór Resort & Spa, a Partnerem Głównym Monnari.

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego pierwsza edycja odbyła się w 1929 roku. Dla wielu z nich konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan i Karolina Bielawska to niektóre z laureatek konkursu. Która z finalistek tegorocznego konkursu dołączy do tego pięknego grona? Oglądajcie finał Miss Polonia 2023 już 30 czerwca o godzinie 20.10 w TVP2.

Źródło: Nosalowy Dwór

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 28.06.2023
Aktualizacja: 28.06.2023