Finał WOŚP w The Westin Warsaw

Udostępnij artykuł


W najbliższą niedzielę 30 stycznia odbędzie się 30. Finał WOŚP, organizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje specjalne. W tym roku, podobnie jak w zeszłym, The Westin Warsaw organizuje wydarzenie specjalne skierowane do mieszkańców Warszawy i hotelowych gości.

Westin warsaw wośp

Elektryczny Mustang Mach E, zwiedzanie apartamentu prezydenckiego, olbrzymie pluszowe misie, z którymi można się będzie sfotografować i poczęstunek Westin Eat Well czekają na wszystkich przechodniów na skrzyżowaniu ulic Grzybowskiej i Jana Pawła II już w najbliższą niedzielę.

Dodatkowo, hotel prowadzi aukcję internetową, z której cały dochód zasili zbiórkę pieniędzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do licytacji hotel wystawił dwuosobowy pobyt w apartamencie prezydenckim z koktajlem na dachu, 3-daniową kolacją, wizytą w Fabryce Norblina, a także biletami do kina Kinogram. Po Fabryce oprowadzi sam Tomek Małek, 6-krotny mistrz świata barmanów w kategorii flair.

W ubiegłym roku, pobyt w apartamencie prezydenckim z kolacją został wylicytowany za 24 tysiące złotych. The Westin Warsaw zebrał do puszki WOŚP ponad 4 tysiące złotych.

W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze dla okulistyki dziecięcej. “Przejrzyj na oczy” – to hasło zbliżającego się 30. finału WOŚP.

Link do aukcji internetowej:

https://allegro.pl/oferta/pobyt-w-apartamencie-prezydenckim-koktajl-na-dachu-11613824660

Tym samym zapraszamy do licytacji oraz na happening do hotelu Westin w niedzielę 30 stycznia w godzinach 11:00 – 18:00.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

O The Westin Warsaw

Otwarty 30 czerwca 2003 roku, usytuowany w sercu biznesowej części miasta, od momentu otwarcia – a było to 30 czerwca 2003 roku – zachwyca swoją oryginalną architekturą. To jedyny hotel marki Westin we wschodniej części Europy. Najwięcej zagranicznych gości to obywatele Wielkiej Brytanii, Chin, Korei Południowej i Stanów Zjednoczonych. Od 2017 roku dyrektorem hotelu jest Michael Hopf.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 26.01.2022
Aktualizacja: 26.01.2022