Fit Cake z 5 nowymi lokalami

Udostępnij artykuł

Fit Cake, marka specjalizująca się w deserach bez cukru i glutenu, od początku 2024 roku otworzyła aż 5 nowych “nie-cukierni”. Nowe punkty pojawiły się w Rzeszowie, Olsztynie, Gdańsku, Gdyni i Wrocławiu. Ich właściciele zostali tym samym multifranczyzobiorcami, którzy dokładają kolejną cegiełkę w rozwój sieci.

Pracownicy FitCake

Wzrost świadomości zdrowego odżywiania przyczynił się do dynamicznego rozwoju franczyzy Fit Cake. Coraz większa liczba osób poszukuje alternatywnych opcji dla tradycyjnych słodkości, preferując produkty bez dodatku cukru i glutenu. Fit Cake zaspokaja tę rosnącą potrzebę rynkową, oferując zdrowe, smaczne i innowacyjne desery, które przyciągają klientów z różnych grup wiekowych i stylów życia.

W ciągu zaledwie 2 miesięcy od początku 2024 roku, pod szyldem marki otworzyło się aż 5 nowych lokali. Pojawiły się one w Rzeszowie, Olsztynie, Gdańsku, Gdyni i Wrocławiu. Ich właściciele zostali tym samym multifranczyzobiorcami, którzy dokładają kolejną cegiełkę w rozwój sieci.

Obecnie franczyzobiorcy Fit Cake posiadający więcej niż jeden lokal funkcjonują w takich miastach jak Olsztyn, Rzeszów, Gdynia, Gdańsk (tu już są plany na czwarty lokal), Wrocław, Warszawa i Płock oraz Malta czy Rumunia. Decyzja o otwarciu kolejnych placówek wynika z rosnącego zainteresowania klientów oraz braku podobnej oferty na rynku lokalnym.

Franczyza Fit Cake nie tylko dostarcza swoim partnerom gotowy model biznesowy, ale również oferuje kompleksowe wsparcie od momentu rozpoczęcia współpracy, dzięki czemu franczyzobiorcy mogą skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, zamiast martwić się o detale operacyjne i marketingowe. Dzięki systematycznym szkoleniom, dostępowi do sprawdzonych procesów i najlepszych praktyk, franczyzobiorcy Fit Cake są przygotowani do sprostania wyzwaniom gastronomicznego świata – mówi Rafał Kościuk, właściciel marki.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Fit Cake kontynuuje swoją misję zapewniania wysokiej jakości produktów bez dodatku cukru i glutenu oraz oferuje unikalną szansę dla przedsiębiorczych osób, które chcą rozwijać się w branży gastronomicznej. Dzięki dynamicznemu wzrostowi sieci oraz wsparciu dla swoich franczyzobiorców, Fit Cake pozostaje liderem w swojej dziedzinie, ciągle rozwijając się i podążając za najnowszymi trendami w zdrowym odżywianiu. 

Źródło: Fit Cake

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 27.02.2024
Aktualizacja: 04.03.2024