Gdański maraton z marką Novotel i Grupą Orbis

Udostępnij artykuł
Gdańsk Maraton i towarzyszące mu imprezy przyciągają co roku tysiące pasjonatów biegania i mieszkańców Trójmiasta. Partnerem piątej edycji wydarzenia, która odbyła się w weekend 14-15 kwietnia, już po raz drugi była Grupa Hotelowa Orbis. Z tej okazji trójmiejskie hotele należące do Grupy przygotowały dla swoich gości specjalne udogodnienia, dla zawodników i kibiców – liczne niespodzianki, a dla zwycięzców – atrakcyjne nagrody.

Trójmiejskie hotele należące do Grupy Hotelowej Orbis, której partnerem strategicznym jest Accor, od lat aktywnie wspierają inicjatywy związane ze zdrowym stylem życia. Wartości te są bliskie zwłaszcza marce Novotel, która poprzez swoje pasje łączy ludzi razem, sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu, dba o integrację lokalnych społeczności, a przede wszystkim – chce tworzyć takie chwile, które warto wspominać. Jako lider współpracy z Gdańsk Maratonem, marka Novotel zaangażowała do wspólnego działania (i biegania) brandy Mercure, ibis i Sofitel.

Będąc partnerem wydarzenia, wybrane hotele przygotowały dedykowaną, weekendową ofertę noclegową dla biegaczy. Objęła ona rabat oraz możliwość wcześniejszego zameldowania i późniejszego wymeldowania. Z myślą o sportowcach powstało również specjalne menu – dodające energii i pomagające w regeneracji po biegowych wyzwaniach. Jako wsparcie podczas biegu, zawodnicy otrzymali przydatny gadżet pomagający regulować tempo, czyli opaski z opisanymi międzyczasami. Na każdej z nich znalazł się rabat do restauracji NOVO2. Gdańsk Maraton to, obok biegu głównego, również Strefa Kibica i liczne imprezy towarzyszące. Tutaj Grupa Hotelowa Orbis również była obecna, m.in. poprzez stworzenie rodzinnej strefy chilloutu Family&Novotel oraz sponsoring rozgrzewki przed biegiem na 5 kilometrów i biegami dla dzieci, w które zaangażował się Novotel Gdańsk Marina

Nagrody

Dla najlepszych zawodników rywalizujących na dystansie 5 kilometrów (Gdańsk Na Piątkę) trójmiejskie hotele Orbis ufundowały vouchery do restauracji NOVO2. Na zwycięzców biegu głównego czekały vouchery pobytowe do hoteli Novotel Wrocław Centrum i Novotel Poznań Centrum.

Zaangażowanie pracowników

Gdańsk Maraton to wydarzenie pełne pozytywnej energii i wspaniałych sportowych emocji. Dlatego nie mogło w nim zabraknąć reprezentantów Grupy Hotelowej Orbis, którzy wystartowali zarówno w biegu indywidualnym na 5 kilometrów, jak i zespołowo – w Sztafecie Maratońskiej jako 5 czteroosobowych zespołów. W tym roku przedstawiciel Novotel Gdańśk Centrum, Krystian Kubas zadebiutował z sukcesem w biegu głównym, czyli Maratonie.

W inicjatywę zaangażowały się hotele: Novotel Gdańsk Centrum, Novotel Gdańsk Marina, Mercure Gdańsk Posejdon, Mercure Gdańsk Stare Miasto, Ibis Gdańsk Stare Miasto, Mercure Gdynia Centrum, oraz Sofitel Grand Sopot.

 

 © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.04.2019
Aktualizacja: 18.04.2019