Gdynia: Rusza sprzedaż lokali w kompleksie z aparthotelem

Udostępnij artykuł
Spółka Atal rozpoczyna sprzedaż gdyńskiej inwestycji Modern Tower, składającej się z 142 lokali mieszkalnych, 135 aparthotelowych oraz 14 usługowych. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to czwarty kwartał 2021.

Modern Tower to najnowsza inwestycja Atal na mapie Gdyni, łącząca mieszkania i aparthotel. Jak zapewnia deweloper na stronie internetowej “szereg wygód, jakie zapewniają nowoczesna, funkcjonalna architektura oraz znakomita lokalizacja z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską i dostępem do rozwiniętej infrastruktury miejskiej, pozwolą przyszłym mieszkańcom, najemcom lokali usługowych i inwestorom czerpać z licznych zalet centrum polskiej stolicy żeglarstwa”.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Na piętrach od pierwszego do siódmego powstanie 135 prestiżowych apartamentów, które pozwolą inwestorom stworzyć atrakcyjną i dochodową ofertę wynajmu lokali o metrażu od 31,97 do 79,02 mkw. i liczbie pokoi od jednego do trzech. Na piętrach od ósmego do 16 swoje miejsce odnajdą przyszli mieszkańcy inwestycji, dla których powstaną 142 wygodne, przestronne i ergonomiczne mieszkania o powierzchni od 34,71 do 121,85 mkw. i liczbie pokoi od jednego do czterech. Na parterze zaprojektowano m.in. lobby z recepcją i lokale usługowe, w tym klub fitness z siłownią do dyspozycji mieszkańców i gości aparthotelu. Na kondygnacjach podziemnych powstaną hala garażowa, komórki lokatorskie i boksy na rowery, przed obiektem zaś – parking dla samochodów klientów lokali usługowych. Na dachu Modern Tower znajdzie się ogólnodostępny taras widokowy z zachwycającą panoramą Zatoki Gdańskiej. Morze i okolica, w której zieleń przeplata się z miejskim krajobrazem, będą też dobrze widoczne z okien, balkonów, loggii i tarasów lokali na wyższych kondygnacjach.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.09.2018
Aktualizacja: 17.09.2018